Keystone logo

5 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Teologia Teologia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Teologia
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Teologia Teologia

Można uzyskać tytuł Master of Arts (MA) poprzez udział w jednym z wielu uniwersytetów na całym świecie. Studenci mogą studiować szeroki zakres tematów, w tym humanistycznych, biznesu, filozofii i nauk społecznych. Niektóre uniwersytety oferują MAS dla podmiotów, które są w zakresie nauk matematycznych i pól, jak również.

Czym jest mgr Boskości? Ten stopień zapewnia studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych do wykonywania posługi. Tematy zajęć w MA w programach Divinity obejmować badania starotestamentowe, studia Nowego Testamentu, hermeneutyka biblijna, język grecki, hebrajski, język, religię, filozofię, teologię i chrześcijańskiego przywództwa. Studenci są zanurzone w świecie teologii biblijnej i badań, aby zrozumieć duchowe idee i jak przekazywać je innym.

Ludzie, którzy realizują magistra Divinity zazwyczaj mają głód zrozumienia i zdyscyplinowany sposób życia.Ten stopień popycha uczniów do zadawania trudnych pytań i dowiedzieć się więcej o świecie religii i duchowości. Umiejętności przyjęte z tego programu studenci mogli realizować wypełnianiu ścieżek kariery.

Tuitions jest z reguły wymagane do ukończenia tego typu programu. Położenie instytucji i jak długo program trwa do ukończenia silnie wpływać na te koszty. W rozmowie z doradcą przyjęć w szkole chcesz uczestniczyć pomoże Ci uzyskać więcej szczegółów dotyczących czesnego.

Najbardziej popularna ścieżka kariery dla osób z tytułem magistra w Divinity ma stać się pasterzem. Pastor 's obowiązki obejmują dostarczające nauki i kazania, organizowanie nabożeństw prowadzące zgromadzenia, członków Kościoła, doradztwo i prowadzenie programów pomocowych. Wielu pastorów przyznaje również pogrzeby, chrzciny i wesela. Istnieją różne poziomy pracy duszpasterskiej w tym duszpasterzy młodzieżowych, którzy skupiają się na studentów i starszych pastorów, którzy zajmują się zgromadzenia jako całości.

Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat zarabiania magistra w Boskości, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.