Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Magister nauk humanistycznych (MA) w Sztuki wyzwolone 2023

7 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Sztuki wyzwolone 2023

Przegląd

Pierwszy poziom studiów podyplomowych, magistra (MA), odbywa się na poziomie licencjata na poziomie licencjata. IZ jest przyznawana osobom, które studiują przedmioty humanistyczne i społeczne.

Co to jest magister sztuk wyzwolonych? Ten program jest przeznaczony dla tych, którzy poszukują interdyscyplinarnych studiów w zakresie sztuk wyzwolonych, które spełniają ich osobiste i zawodowe cele. Ponieważ to pole jest szerokie, często student decyduje o przebiegu studiów. Stopnie sztuk wyzwolonych przeznaczone są dla tych, którzy dążą do zwiększenia zarówno ich głębi, jak i zakresu wiedzy. W ramach dyplomu może być skupienie się na wymaganiach, aby pewna liczba godzin zaliczeniowych była zastosowana do pojedynczej dyscypliny i kursów podstawowych w zakresie edukacji, metod badawczych, etyki lub retoryki.

Magister sztuk wyzwolonych pomaga wyostrzyć umiejętności krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów. Ulepszono także umiejętności komunikacyjne, w szczególności publiczne wypowiadanie się i pisanie. Umiejętności te mają zastosowanie do wielu różnych karier i sytuacji życiowych.

Koszty tych programów będą się różnić w zależności od rodzaju wybranej szkoły, jej lokalizacji i ilości czasu potrzebnego na ukończenie zajęć. Większość programów trwa od jednego do dwóch lat. Przyszli studenci powinni skontaktować się ze szkołami, które ich interesują, aby uzyskać więcej informacji.

Możliwości kariery dla absolwentów posiadających magister sztuk wyzwolonych są doskonałe dla nauczycieli, szczególnie tych specjalizujących się w literaturze, historii, nauce i filozofii. Można znaleźć różne pozycje edukacyjne, od szkół podstawowych po szkoły średnie i szkoły społeczne. Ze względu na szeroką ofertę kształcenia absolwenci, którzy rozwijają swoją edukację, często znajdują role prawników, lekarzy, pielęgniarek i liderów biznesu.

MA w programach Liberal Arts są dostępne online i kampusach uniwersyteckich na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Badania ogólne
 • Sztuki wyzwolone
Kierunki studiów
 • Badania ogólne (7)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów