Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Magister nauk humanistycznych (MA) w Sztuka sceniczna w Niderlandy 2023

7 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Sztuka sceniczna w Niderlandy 2023

overview

Badanie performing arts skupia się zarówno teoretycznych i praktycznych rozwiązań w wielu form manifestacji artystycznych, w tym teatru, muzyki i tańca. Studenci mogą studiować muzykę albo poprzez podejście akademickiego, w jednym lub w obu technicznym.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Niderlandy
  • Sztuka sceniczna
fields_of_study
  • Sztuka sceniczna (7)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format