Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 17 Magister nauk humanistycznych (MA) w Systemy nauczania 2023

17 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Systemy nauczania 2023

Przegląd

Dostępne dla osób, które studiują sztuki piękne, nauki humanistyczne, nauki społeczne lub podobne dziedziny, Master of Arts (MA) jest absolwentem stopni mający na celu stworzenie nowych możliwości. Jest to odskocznia, która pozwala absolwentom na udział w programach doktoranckich. Warunkiem wstępnym jest, aby studenci najpierw uzyskali licencjat.

Czym jest magister systemów edukacyjnych? Osoby biorące udział w tym programie zazwyczaj biorą udział w kursach, które uczą ich prowadzenia badań przy użyciu określonych metod. Inne ważne kursy oferowane przez większość instytucji edukacyjnych obejmują innowacje w projektowaniu programów nauczania, rozwijanie uczenia się w organizacjach i rozwijanie kompetencji cyfrowych. Studenci mogą również brać udział w kursach z zakresu projektowania wzornictwa, przywództwa w szkolnictwie wyższym i innowacji w zakresie technologii. Aby zdobyć tytuł magistra w zakresie systemów nauczania, każdy student powinien również oczekiwać ukończenia pracy naukowej.

Po ukończeniu studiów studenci, którzy zdobyli stopnie mistrzowskie w systemach edukacyjnych, zazwyczaj mają wiele umiejętności, z których mogą korzystać zarówno w ramach kariery zawodowej, jak i poza nią. Często są technologicznie doświadczeni, innowacyjni i potrafią prowadzić i nauczać.

Koszt związany z uczestnictwem w programie nauczania zależy od kilku czynników, w tym od czasu trwania programu oraz od tego, czy student otrzymuje jakąkolwiek pomoc finansową. Inne czynniki, które należy rozważyć, to kraj, w którym znajduje się szkoła i ile szkoła pobiera.

Absolwenci programów systemów kształcenia mogą pracować dla uniwersytetów, firm multimedialnych, szkół średnich, a nawet dla rządu. Niektóre zadania, które mogą odpowiadać tym osobom, obejmują program nauczania dla szkół średnich i uniwersytetów, nauczyciela technologii, konsultanta szkolnego, koordynatora ds. Technologii w regionie, kierownika ds. Szkoleń i rozwoju oraz specjalisty ds. Technologii, który szkoli agentów rządowych.

Studenci, którzy mają nadzieję na zdobycie tytułu magistra w systemie uczenia się, mogą to zrobić w trybie online, jeśli potrzebują bardziej elastycznego harmonogramu. Uczące się instytucje w wielu krajach zapewniają również zajęcia. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Technologia w edukacji
  • Systemy nauczania
Kierunki studiów
  • Edukacja (17)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania