Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 Magister nauk humanistycznych (MA) w Studia sztuk pięknych 2023

24 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia sztuk pięknych 2023

overview

Po ukończeniu studiów, studenci mogą wybrać do poszukiwania jeszcze wyższego wykształcenia w postaci Master of Arts. Magisterium może kwalifikować absolwentów do wielu możliwości rozwoju zawodowego na wysokim szczeblu, a także zapewnienie im solidne podstawy wiedzy w swojej dziedzinie nauki.

Co to jest mgr Sztuk Pięknych Studiów? To pole akademicki specjalizuje się w różnych sposobów oceny i dyskusji sztuki piękne. Program ma na celu przygotowanie studentów wnieść swoje opinie w tej dziedzinie, a więc zajęć zmierza do podkreślenia grupy dyskusyjne. Niektóre programy zawierają studium muzyki w stopniu, podczas gdy inni koncentrują się wyłącznie na sztukach wizualnych. W każdym przypadku, studenci na ogół na kursy w teorii sztuki, krytyki artystycznej i historii sztuki.

Jedną z ważnych korzyści osobiste z tej ścieżki studiów jest to, że może to pozwolić absolwentom lepsze uznanie dla sztuki.Narzędzia niezbędne do dyskusji i krytyki sztuki, absolwenci mogą zacząć tworzyć lepsze poczucie własnego gustu i preferencji.

Każdy magister Sztuk Pięknych Studiów będzie obejmować różne koszty, w tym studia i rejestrowania opłat. Bądź w kontakcie z każdej szkoły bezpośrednio do bardziej szczegółowych informacji na temat tych kosztów.

Magister Sztuk Pięknych Studiów może otworzyć drzwi do wielu karier. Oko dla sztuki może być szczególnie zbywalne talent, jeśli chodzi do muzeów i galerii sztuki, w których absolwenci mogą znaleźć pracę jako krytyków sztuki, kuratorów muzeum sztuki, kolekcjonerów i dyrektorów galerii. Inną opcją dla tych studentów, którzy wolą pozostać w sferze badań akademickich sztuk plastycznych jest uzyskanie poświadczenia i nauczanie nauczycieli i profesorów stać.

Jeśli chcesz ubiegać się o MA w programie Fine Arts Studiów, pierwszym krokiem jest zawężenie listy opcji do tych szkół, które najlepiej pasują do Twoich zainteresowań i potrzeb.Nasza przeszukiwania bazy danych może pomóc zrobić. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia artystyczne
  • Sztuki piękne
  • Studia sztuk pięknych
fields_of_study
  • Studia artystyczne (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format