Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Magister nauk humanistycznych (MA) w Studia regionalne i lokalne w Hajfa, Izrael 2023

4 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia regionalne i lokalne w Hajfa, Izrael 2023

overview

University of Haifa International School słynie z dużej liczby studentów. To miejsce jest poświęcony w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji w rozsądnej życia i kosztów czesnego. Wszyscy, którzy są zainteresowani studiowaniem Creative Arts Therapies musi iść do Hajfy.

Badania w obszarze typowo bada rozwój określonej populacji lub regionu. Podczas gdy inne, podobne badania interdyscyplinarne, takie jak płeć, niepełnosprawność, pochodzenie etniczne, i może mieć jakiś udział w dyskusjach Oczywiście, te nie są uważane za studia powierzchnia.

Izrael ma 8 uniwersytetów i naukowo nadzorowane przez Radę Główną Szkolnictwa Wyższego w Izraelu. Kraj jest wśród krajów, które mają wysoki wskaźnik rekrutacji uczelni na świecie. Mają przyjazny stosunek ucznia nie tylko do lokalnych studentów, ale także do studentów.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
fields_of_study
  • Nauki społeczne (4)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format