Keystone logo

1 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Kulturoznawstwo Studia imigracyjne w Falmer, Wielka Brytania dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Wielka Brytania
  • Nauki społeczne
  • Kulturoznawstwo
  • Studia imigracyjne
  • Niepełny etat
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular education type

Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Kulturoznawstwo Studia imigracyjne

Studia imigracyjne to dziedzina multidyscyplinarna, która zajmuje się społecznym, gospodarczym, politycznym i kulturowym wymiarem migracji ludzi. Ten obszar badań bada siły napędowe przemieszczania się ludzi z jednego kraju do drugiego, przeszkody napotykane podczas tego procesu oraz konsekwencje imigracji zarówno dla krajów wysyłających, jak i przyjmujących.

W trakcie studiów zyskasz wgląd w historyczne wzorce migracji ludzi, motywacje stojące za tymi ruchami oraz sposoby, w jakie na przestrzeni czasu kształtowały one społeczeństwa i kultury. Dodatkowo poznasz różne teorie wyjaśniające migrację, takie jak czynniki push-pull, sieci społecznościowe i dynamika rynku pracy. Inne tematy związane z imigracją, które możesz poruszyć, obejmują integrację, politykę i politykę, wpływ gospodarczy i wpływ społeczny.

Ukończenie studiów w zakresie studiów imigracyjnych może utorować drogę do różnorodnych możliwości kariery w wielu sektorach. Należą do nich rząd, organizacje pozarządowe (NGO), badania i środowisko akademickie, opracowywanie polityki i doradztwo.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.