Keystone logo

37 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Stosunki międzynarodowe
  • Stosunki międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (37)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe

Masters of Arts (MA) stopień jest jednym z najbardziej popularnych opcji dla tych, którzy szukają kształcenia akademickiego. Tradycyjnie, MA skupia się na naukach humanistycznych, nauk społecznych lub sztuk plastycznych, ale istnieje wiele różnych opcji. Jeden dobry program jest MA w Stosunków Międzynarodowych.

Co to ​​jest MA w Stosunków Międzynarodowych? To stopień, który skupia się na jak kraje współdziałają ze sobą w zglobalizowanym świecie. Często tok studiów obejmie stosunków międzynarodowych, dyplomacji, polityki zagranicznej, prawa międzynarodowego i ekonomii. Czasami ten stopień może również wymagać od studenta do nauki języka obcego, aby upewnić się, że są one w pełni wyposażone, jak to możliwe, aby obsługiwać złożone wyzwania polityczne zmieniającego się świata.

Istnieje wiele korzyści biorąc magistra Spraw Międzynarodowych. Jest to szczególnie ważne w międzynarodowej i coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy.Przy tak wielu kandydatów stosowania, międzynarodowy stopień spraw MA jest prawdopodobne, aby osoba ubiegająca się o pracę wyróżniać. Ponadto stopień zapewni, że student jest dobrze przygotowany do prowadzenia co praca może dostać przez udzielenie jej umiejętności i wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu.

Cena z dyplomem magistra mogą się różnić. Koszty zależą od poszczególnych programów, poszczególnych uczniów, różnych szkół i krajów, w których znajdują się szkoły. Ważne jest, aby uczniowie badania kosztów i korzyści z każdej szkoły uważają za tak, że mogą one zapewnić szkoła jest odpowiednie dla nich.

MA w Stosunków Międzynarodowych otwiera wszystkie rodzaje drzwi kariery. Absolwenci mogą pracować dla rządu i służby zagranicznej, angażuje się w dyplomacji i polityki międzynarodowej. Inne możliwe pozycje obejmują coraz analityk lub kierownika, pracuje w sferze publicznej, albo pracuje dla wielu międzynarodowych firm.

&nbsp

Istnieją różne programy MA dostępne w różnych formatach. Jeśli chcesz rozpocząć poszukiwania odpowiedniej szkoły dzisiaj, sprawdź nasz program oferty dla MA w Stosunków Międzynarodowych. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.