Keystone logo

54 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Socjologia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Socjologia
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (54)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Socjologia

Zrozumienie problemów społecznych w społeczeństwach międzykulturowych pomaga wspierać i rozwijać zrozumienie sił, które służą do kształtowania nowoczesnego społeczeństwa. W placówce edukacyjnej, takiej jak przez Master of Arts Program ten został osiągnięty przez zastosowanie praktyczne zaawansowane szkolenia w socjologii przez statystyki, metod badawczych i oceny.

Co to ​​jest mgr socjologii? Master of Arts (MA) w programie Socjologii przygotowuje studentów w szerokich umiejętności typowo wykorzystywanych przez współczesnych socjologów. Celem jest przekazanie studentom zaawansowanych szkoleń poza studiów licencjackich na sukces w wielu zawodach jak stosowanych nauk społecznych. Po ukończeniu studiów, studenci mają zdolność do krytycznej kwestii kryminologii adresowych przy użyciu odpowiednich narzędzi nauk społecznych.

Absolwenci z socjologii MA wyposażone są w niezbędne wykształcenie i doświadczenie, aby angażować się w budowanie trwałych, sprawiedliwa, i pozytywnie skupionych ludzkich środowisk społecznych. Zastosowano celem zajęć z badań integruje podejście podkreślając atuty w sprawach karnych, badania imigracji i socjologii medycyny.

Czesne i koszty różnią się od instytutu do instytutu. Z tego powodu studenci zamierzający wykonywać absolwent programu socjologii powinno badawczych dostępne opcje, zwracając szczególną uwagę na dostosowanie programów nauczania, które z ich indywidualnych i zawodowych celów. Czesne i opłaty za Internecie porównaniu programów na terenie kampusu są różne, tak jak i kosztów dla programów z instytucjami w różnych krajach.

Ogólnie rzecz biorąc, program socjologii MA zapewnia solidne podstawy w kryminologii, socjologii miasta i nierówności społecznych.Ponadto przygotowuje uczniów do różnych kariery w dziedzinie badań, usług człowieka, programów wspólnotowych, rzecznictwo społeczne, praca administracji rządowej i kształtowania polityki w sektorach prywatnym i publicznym. Poszczególne zawody m.in. instruktorów, analityków politycznych, naukowców i usługodawców w służbie zdrowia, organów wymiaru sprawiedliwości i służb usług społecznych na całym świecie.

&nbsp

Programy są dostępne na całym świecie, a studenci są zachęcani do zastosowania. Typowy program długości średnio o dwa lata dla studentów studiów stacjonarnych, choć dostępne są również opcje w niepełnym wymiarze godzin. Zakończenie programu MA w socjologii stanowi solidną podstawę dla wyjątkowej wiedzy zawodowej i wyposaża uczniów w umiejętności, które są niezbędne do analizowania spraw społecznych w środowiskach praktycznych.Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.