Keystone logo

7 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Rząd 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
  • Rząd
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Rząd

Aby zdobyć tytuł magistra, studenci zazwyczaj muszą ukończyć program studiów licencjackich, a następnie wypełnić dodatkowe dwa lub trzy lata nauki. Programy te różnią się długością, w zależności od pola zainteresowania.

Co to jest MA w rządzie? Tego typu programy będą prawdopodobnie koncentrować się na praktycznych sprawach rządowych, choć dokładne zmiany zajęć zmieniają się z jednego programu do drugiego. Wielu studentów uczy się o rozwoju polityki, stosunkach międzynarodowych i teorii politycznej. W zależności od uczelni studenci mogą studiować konkretną formę rządu lub przywództwa w danym regionie. Zajęcia często zawierają takie tematy, jak: studia językowe, ekonomia i analiza konstytucyjna, a wiele programów obejmuje staże i inne ćwiczenia praktyczne.

Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie w dziedzinie zarządzania, mogą zdobyć kilka ważnych umiejętności, takich jak analityczne myślenie, historyczne zrozumienie i zrozumienie rozwoju polityki publicznej. Umiejętności te są przydatne, jeśli chodzi o kształtowanie sensu spraw mających wpływ na codziennych ludzi.

Osoby zainteresowane kosztem programu magisterskiego powinny skontaktować się bezpośrednio ze szkołą. Ceny Master of Arts różnią się w zależności od szkoły, więc kontakt z biurem rekrutacyjnym jest najlepszym sposobem na zdobycie więcej informacji.

Studenci posiadający dyplom magistra Rządu są zazwyczaj gotowi do wejścia na rynek pracy, zakładając, że nie chcą kontynuować nauki i zdobyć wyższego stopnia. Dostępne stanowiska pracy mogą obejmować stanowiska na poziomie podstawowym w różnych oddziałach administracji, a także stanowiska administracyjne w biurach lokalnych. Master of Arts otwiera także wiele możliwości instruktorskich, ucząc rządowych filozofii studentów w każdym wieku. Stopień ten może również kwalifikować osoby, które stają się pisarzami i dziennikarzami dla dowolnej liczby publikacji, piszących artykuły poglądowe lub artykuły naukowe.

Mistrzowie sztuki w rządzie można zdobywać na praktycznie każdej uczelni, a lekcje online są często dostępne. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.