Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Opieka nad zdrowiem psychicznym Psychologia Psychologia rodzinna w Chicago, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Stany Zjednoczone
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka nad zdrowiem psychicznym
  • Psychologia
  • Chicago
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Opieka nad zdrowiem psychicznym Psychologia Psychologia rodzinna

State of Illinois plasuje się piątym najbardziej zaludnionego stanu w USA nazywany jako Krainy Lincoln stan jest bardzo zamożnych hosting wielu branżach, zabytków i atrakcji. Poza tym jest domem dla jednej z najbardziej ruchliwych portów lotniczych, państwo liczne instytucje wysoko w rankingu światowym. University of Chicago, plasuje się wśród 10 najlepszych na świecie.

Czym jest psychologia rodziny?
Psychologia rodziny to naukowe badanie dynamiki rodziny i sposobów, w jakie rodziny oddziałują na siebie. Skupia się na tym, jak funkcjonują rodziny pod względem ich relacji, komunikacji i ogólnej struktury. Psychologowie rodzinni pracują, aby zrozumieć, jak rodziny oddziałują na siebie i jak mogą poprawić swoje relacje. Pracują również nad pomocą rodzinom w czasach kryzysu, takich jak rozwód czy śmierć. Psychologowie rodzinni pracują również z dziećmi i młodzieżą, aby pomóc im w radzeniu sobie z problemami rodzinnymi. Mogą pracować z rodzicami, aby nauczyć ich skutecznych umiejętności rodzicielskich lub pomóc rodzinom w radzeniu sobie z trudnymi kwestiami, takimi jak nadużywanie substancji lub przemoc domowa. psychologowie rodzinni mogą również prowadzić terapię dla rodzin, które przechodzą przez trudny okres.

Co mogę robić z dyplomem z psychologii rodziny?
Stopień w psychologii rodziny może prowadzić do kariery w badaniach, nauczaniu lub praktyce klinicznej. Psychologowie rodzinni mogą pracować w szpitalach, klinikach, prywatnych praktykach lub laboratoriach badawczych. Mogą również pracować w szkołach, agencjach rządowych lub organizacjach świadczących usługi dla rodzin. Wielu psychologów rodzinnych decyduje się również na karierę w edukacji lub polityce publicznej.

Różne rodzaje stopni Psychologii Rodziny
Stopień licencjata w psychologii rodziny będzie zazwyczaj trwał cztery lata, aby zakończyć. Podczas studiów weźmiesz udział w kursach dotyczących takich tematów jak dynamika rodziny, rozwój człowieka i komunikacja. Będziesz miał również możliwość uczestniczenia w stażach lub praktykach terenowych. Magister psychologii rodziny zwykle zajmie od dwóch do trzech lat, aby zakończyć. Podczas studiów weźmiesz udział w zaawansowanych kursach dotyczących takich tematów jak psychopatologia, ocena i interwencja. Będziesz miał również możliwość przeprowadzenia badań i napisania pracy dyplomowej. Stopień doktora w psychologii rodziny przygotuje Cię do kariery w badaniach lub praktyce klinicznej. Podczas studiów weźmiesz udział w zaawansowanych kursach dotyczących takich tematów jak psychopatologia, ocena i interwencja.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.