Keystone logo

12 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia z zarządzania Przywództwo Przywództwo strategiczne 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia z zarządzania
  • Przywództwo
  • Przywództwo strategiczne
Kierunki studiów
  • Studia z zarządzania (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia z zarządzania Przywództwo Przywództwo strategiczne

Studenci chcą dalszego kształcenia studiów mogą zapisać się na Master of Arts programu. Ten absolwent Studium przedmiotu jest przekazanie studentom specjalistycznej wiedzy na dany temat i przygotować ich do pracy. Średni Program trwa jeden do dwóch lat.

Co to jest mgr strategicznego przywództwa? To jest wspaniałą okazją do nauki dla zmotywowanych osób chcących coś zmienić w ich przyszłej kariery zawodowej. Kursy nauczane są zaprojektowane, aby pomóc studentom analizować problemy i określić rozwiązania, które zwiększą wartość biznesową. Ponadto, studenci uczą się zasad, które pozwolą im wypełniać role przywódcze w przyszłości. Niektóre z tych pojęć nauczanych obejmują mentoring, coaching, strategie motywacyjne, analizy biznesowe, i różnorodność. Większość programów dostępnych uczą się w kampusie; jednak istnieją możliwości odległości learning w celu zaspokojenia potrzeb studentów na całym świecie.

Istnieje wiele korzyści dla uzyskania wyższego stopnia w strategicznym kierownictwem. Kilka kursów zapewnić praktyczną naukę, dzięki czemu wiele być lepiej przygotowani do pracy. Ponadto, studenci, którzy kończą z tym tle często mają większy potencjał wzrostu w ich przyszłej pracy, ponieważ od ich wykształcenia.

Koszt uzyskania magistra różni się w zależności od tego, gdzie wybrać się do szkoły. Ponieważ znajdują się szkoły na całym świecie z tego typu programów, jest to dobry pomysł, aby zbadać koszty z uniwersytetu chcesz wziąć udział. Mogą one dostarczyć szczegółowych informacji na temat czesnego i innych opłat.

Absolwenci tego programu zazwyczaj pracują w funkcji kierowniczych w firmach na całym świecie. Często odgrywają one strategiczną rolę w ich pracy, pracować, aby budować zaufanie z innymi, i utrzymanie standardów etycznych. Oczywistym jest również dla osób do pracy w branży sportowej, jak menedżerów i trenerów.Zazwyczaj ludzie dążą do miejsc pracy, które odpowiadają ich Skillset i są atrakcyjne.

Aby dowiedzieć się więcej na temat strategicznych programów przywódczych dostępne, poszukaj w Internecie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.