Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 32 Magister nauk humanistycznych (MA) w Przywództwo organizacyjne 2023

32 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Przywództwo organizacyjne 2023

Przegląd

Master of Arts ma na celu poszerzenie wiedzy studenta z angielskiego, historii, nauk społecznych, filozofii i innych nauk humanistycznych. Stopień jest często nagradzane dla studentów po ukończeniu kursów i egzaminów, po ukończeniu badań, lub kombinacja tych dwóch.

Być może zastanawiasz się, co to jest MA w Organizational Leadership? Master 's stopnia z tym naciskiem może umożliwiają uzyskanie zaawansowanej wiedzy na temat podstawowych praktyk biznesowych z profesorów, którzy mają duże doświadczenie w zakresie zarządzania. Dzięki tej pracy oczywiście, można pracować nad projektami z osobami z tła międzykulturowych i rozwijanie umiejętności pracy w zespole. Będziesz najprawdopodobniej również nauczyć się zarządzać, ołów i motywować innych. Możesz uczyć się przedsiębiorczości, etyki, technologii i planowania strategicznego, w zależności od programu, w którym można zapisać się.

Studenci mogą czerpać wiele korzyści po uzyskaniu magisterium w Organizational Leadership.Na przykład, zazwyczaj nauczyć się kierować, gps i organizowanie projektów, co jest korzystne w pracy. Zaawansowanym stopniu może również przynieść wyższe pensje i promocjach kariery.

Wiele uniwersytetów oferuje stopnie Master 's w tym kierunku, a koszty znacznie się różnią od szkoły do ​​szkoły i narodu do narodu. Niektóre programy są dostępne w Internecie, a inne zawierają zajęć na terenie kampusu. To byłoby mądre, aby skontaktować się z szkoły, które są zainteresowane uczestnictwem, aby dowiedzieć się konkretnych kwot czesnego.

Zarabianie ten tytuł magistra może otworzyć drzwi do wielu możliwości kariery. Na przykład, możesz stać się analityk zarządzania, działu kadr, firmy wykonawczej wysokim poziomie, strategiczne planowanie, kierownik usług medycznych i zdrowotnych, szkolenia i rozwój działu lub kierownik systemów informacyjnych. Z tego stopnia akademickiego, może być przygotowany do pracy w publicznych i prywatnych organizacji biznesowych na całym świecie.

Istnieje wiele międzynarodowych uniwersytetów, które oferują ten główny stopień 's. Ponieważ zajęć jest dostępna online, masz możliwość studiowania na prawie każdym kampusie wybrać. Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok w przyszłość, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia z zarządzania
  • Przywództwo
  • Przywództwo organizacyjne
Kierunki studiów
  • Studia z zarządzania (32)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania