Keystone logo

3 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Projektowanie Projektowanie usług 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Projektowanie
 • Projektowanie usług
Kierunki studiów
 • Projektowanie (3)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Projektowanie Projektowanie usług

  Master of Arts (MA) stopień zazwyczaj obejmuje obszary tematyczne z liberalnej sztuki naciskiem. Może to obejmować filozofii lub historii literatury, a nawet nacisk. Program MA podyplomowe szansą akademicki, który sięga głębiej lub węższy zakres niż programów studiów.

  Co to jest mgr usługi projektowe? To pole jest zarówno ekscytujące i pełne możliwości. Temat dotyczy projektowania obszarów, w których usługi są dostarczane. Może to odnosić się do usług komunikacyjnych, projektowania produktu, projektowania interakcji i miejscach, takich jak centra opieki zdrowotnej, agencje medialne lub w sektorach hotelarstwa. Studenci będą narażone na naukę w kontekście komercyjnym, technologii i organizacji usług. Będą ćwiczyć metody stosowane podczas koncepcji i realizacji usług.

  Studenci korzystają z szansy na skoncentrowaniu się na danym obszarze usług. Niektóre przykłady są w obrębie szlaku nauki i sztuki wizualne portrety lub śmierci.Atmosfera w programie jest jednym z współpracy i wsparcia, z elementem analizy krytycznej. Niektóre programy mogą oferować prywatnych nauczycieli i cenionych instruktorów. Studenci mają dostęp do specjalistów w wybranej dziedzinie i ekspozycję dla ekspertów w innych dziedzinach.

  Koszt czesnego może być bardzo różny od szkoły do ​​szkoły, szczególnie w skali międzynarodowej. Najlepszym sposobem, aby uzyskać dokładne informacje o kosztach się bezpośrednio do szkół, które Cię interesują.

  Absolwenci mogą znaleźć pozycje jako projektantów w laboratoriach usług lub sieci projektowych, projektantów interakcji, starszych konsultantów w zakresie doświadczenia klientów i projektantów usług w branży medycznej. Inne pozycje obejmują konsultantem innowacji, UX designer, grafik, instrukcji konsultantem projektowania i specjalistycznego wsparcia klienta. Pole jest otwarte i oferuje wiele ciekawych kariery absolwentów.

  Jeśli praca w tej branży wydaje się ekscytujące dla Ciebie, sprawdź opcje szkolnych w wykazie programów. Wypełnij przewagi formy, aby uzyskać bardziej w głębi informacji. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.