Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia inżynieryjne○ Projektowanie inżynieryjne Projektowanie transportu w Londyn, Wielka Brytania dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Wielka Brytania
  • Studia inżynieryjne○
  • Projektowanie inżynieryjne
  • Projektowanie transportu
  • Londyn
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia inżynieryjne○ Projektowanie inżynieryjne Projektowanie transportu

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Projektowanie transportu to dziedzina, która koncentruje się na projektowaniu różnych systemów transportu, takich jak samochody, motocykle, samoloty i łodzie. Będziesz korzystać z oprogramowania komputerowego i technik modelowania, aby opracować projekty odpowiadające potrzebom osób korzystających z tych środków transportu.

Na tym obszarze studiów dowiesz się o dynamice pojazdów, ergonomii, materiałoznawstwie, zasadach inżynierii, procesach produkcyjnych i nie tylko. Praktyczne doświadczenie zdobędziesz także dzięki stażom lub projektom z partnerami branżowymi.

Specjaliści w tej dziedzinie często pracują dla firm motoryzacyjnych, producentów samolotów lub innych organizacji związanych z transportem. Ich rola polega na tworzeniu innowacyjnych projektów, które są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami bezpieczeństwa i standardami branżowymi.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.