Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 17 Magister nauk humanistycznych (MA) w Projektowanie mody 2023

17 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Projektowanie mody 2023

Przegląd

Moda konstrukcja zmienia się w czasie i miejscu i jest najbardziej wpływem szerokościach geograficznych społecznych i kulturowych. To jest sztuka projektowania i naturalnego piękna i estetyki do odzieży i akcesoriów. Program Master of Arts (MA) w tej dziedzinie bada szereg pojęciowych i handlowych podejścia do wszystkich poziomach rynku mody i zapewnia studentom możliwość zbadania zrównoważonego rozwoju, światowe trendy, innowacje i tekstylia.

Co to jest MA w Fashion Design? Program ten wspiera badania nad cyfrowych i tradycyjnych metod w tworzeniu odzieży i akcesoriów, z naciskiem na współczesne strategie. Wiele kursów stawiać nacisk na odzieży technik modelowania i kreatywnego wycinania wzorów. Studenci uczą się także o wpływie nowych materiałów opartych na lokalnych i globalnych trendów. Niektóre kursy dostępne m.in. zrównoważonego projektowania, konstrukcji odzieży, nowych materiałów i współczesnej i przyszłej modę.

Istnieje wiele korzyści dla otrzymania stopnia Master 's w projektowaniu mody. Student nauczy umiejętności budowlanych, jak osobiste aspiracje mogą mieć wpływ na przemysł i co rozjazd między sztuką i modą jest. Studenci będą również korzystać z wiedzy, co może mieć wpływ mody na kwestie etyczne i zrównoważone projektowych związanych środowiska i. Mogą również mieć okazję uczestniczyć w warsztatach, które specjalizują się w technologii produkcji.

W zależności od instytucji i kraju się znajduje, koszty rejestracji będą się różnić. Zainteresowani studenci powinni skontaktować się ze szkołą, aby dowiedzieć się, czy kursy dopasować swoje potrzeby dośrodkowanie kariery i co przynależne opłat będzie.

Absolwenci mogą znaleźć MA kariery w dziedzinie marketingu, merchandisingu i Zakupów. Wielu, którzy zakończyć program mają na celu pracę jako projektant w studiu mody handlowych lub uruchamianie swój własny projektant etykietę.Jednak absolwenci mogą znaleźć pracę jako stylista, ilustratora i artysty, lub w ramach niezależnej firmy projektowej.

Wiele programów może trwać jeden rok w pełnym wymiarze czasu lub dwa lata, jeśli uczeń jest w niepełnym wymiarze czasu. Dla studentów z bardziej ruchliwych harmonogramów, online klasy dostępne są również z wielu, jeśli nie wszystkich, moduły kształcenia na odległość instytucji oferujących. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Moda
 • Projektowanie mody
Kierunki studiów
 • Moda (17)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania