Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Magister nauk humanistycznych (MA) w Prawoznawstwo 2023

11 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Prawoznawstwo 2023

Przegląd

Master of Arts (MA) to studia podyplomowe, które zazwyczaj obejmują niektóre studia humanistyczne. Zazwyczaj jest przyznawany po roku lub dwóch latach zajęć.

Niektórzy studenci chcą studiować prawo, ale nie planują zostać prawnikami. Czym jest magister orzecznictwa? Stopień ten obejmuje zwykle te same fundamentalne badania, które podejmują ci, którzy studiują, aby zostać prawnikami, ale stają się bardziej elastyczni po pierwszym roku. W niektórych przypadkach studenci mogą opracować własny program studiów w oparciu o ich zainteresowania. Studenci, którzy realizują ten stopień, są w stanie badać kwestie związane z prawem bez podlegania surowym wymogom i strukturom nałożonym na tych, którzy zamierzają zostać członkami Rady Adwokackiej.

Magister prawa może przygotować studentów do różnych opcji kariery. Stopień ten może przynieść korzyść każdemu, którego kariera byłaby wzmocniona przez głębszą znajomość prawa. Może służyć jako środek pomocy w profesjonalnym przejściu do wyspecjalizowanego obszaru swojej kariery. Stopień ten może również umożliwić uczniom nabycie umiejętności zmiany zawodów, na przykład przejście z innego zawodu na dziedzinę związaną z wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych.

Koszt uzyskania tytułu magistra w orzecznictwie różni się w zależności od programu i kraju. Uczniowie powinni porównać programy, które odnoszą się do ich zainteresowań i celów w celu ustalenia możliwych kosztów.

Absolwenci, którzy uzyskają tytuł magistra prawa, mogą wybrać program lub zaplanować kurs, aby dostosować go do zainteresowań szerokiej gamy branż. W zależności od kierunku studiów, stopień ten może kwalifikować absolwentów do pracy w dziedzinach związanych z umowami, takich jak przemysł rozrywkowy lub tych, które koncentrują się na ryzyku prawnym, takich jak ubezpieczenia. Uzyskanie tytułu magistra w zakresie orzecznictwa może przynieść korzyść każdemu profesjonalistom, których praca wymaga szczegółowej wiedzy o niektórych aspektach prawa.

Jeśli interesuje Cię prawo i chcesz poznać możliwości uzyskania tytułu magistra prawa, sprawdź zasoby dostępne na tej stronie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Prawoznawstwo
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów