Keystone logo

22 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne Prawo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Studia prawnicze ogólne
  • Prawo
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne Prawo

Master of Arts jest stopnia absolwent, który często następuje wypracowanie dla licencjat dla tych, którzy decydują się podjąć studia wyższe. Programy magisterskie zazwyczaj rok lub dwa lata do zakończenia i może wymagać projektami, pracę lub pracę badawczą wokół ogniska programu przed stopnia jest w pełni zasłużyć.

Co to jest MA w ustawie? Ten program studiów podyplomowych jest często zaprojektowany, aby pomóc w uzyskaniu profesjonalistów zrozumienia prawa lepszego przeżycia w świecie biznesu. Jest także przydatny dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę związaną z prawem, choć nie zawsze jest odpowiednim rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą stać się adwokaci lub zarobić Juris doktorat. Kursy mogą umożliwić danej koncentracji, takich jak prawa gospodarczego i handlowego, prawa karnego, zasobów ludzkich, bezpieczeństwa narodowego, non-profit, zarządzania i więcej.Tematy zajęć mogą obejmować pracy i zatrudnienia, praw i zobowiązań, stosunków umownych, transakcji i wiele innych przedmiotów. Praca może być wymagany w kierunku końca stopnia.

Zdobywając tytuł magistra prawa może pomóc uczniom lepiej zrozumieć prawa rządzące specjalistów. W zależności od stężenia wybranego, uczniowie mogą nauczyć się, jak lepiej przetrwać w świecie biznesu lub zdobyciu kariery administracyjnej w dziedzinie egzekwowania prawa lub na sali sądowej.

Ile to kosztuje, aby zdobyć tytuł Magistra Prawa dużej mierze zależy od wybranej szkoły i długości programu. W celu pełnego zrozumienia wszystkich związanych z tym kosztów, studenci powinni dokładnie badać program ich wyboru.

Absolwenci z tytułem magistra w ustawie może być w stanie znaleźć wiele kariery w biznesie, administracji, administracji polityki lub zasobów ludzkich.Z odpowiednim stężeniu programu, uczniowie mogą stać doradcy lub kwalifikują się do wyższych stanowisk administracyjnych w korporacji. Ten typ stopnia jest szczególnie użyteczny dla zawodowej gospodarczych wymagają gruntownego zrozumienia prawa skutecznego działania.

Są to często kursy online dostępne dla studentów, którzy są w potrzebie kształcenia na odległość opcji i profesjonalistów. Aby uzyskać więcej informacji, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.