Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) w Łódź, Polska 2023

3 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Łódź, Polska 2023

overview

Łódź jest trzecim co do wielkości miasto kraju. Miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem życia akademickiego. Jest domem dla trzech głównych państwowych uniwersytetów, sześć szkół wyższych oraz szereg mniejszych szkół. Jest wiele godnych szans edukacyjnych dla studentów z zagranicy w Łodzi.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Polska
  • Niepełny etat
fields_of_study
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo
  • Projektowanie
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format