Keystone logo

10 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Teologia Opieka duszpasterska 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Opieka duszpasterska
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Teologia Opieka duszpasterska

Często kontynuacją stopnia licencjata 's, Master of Arts (MA) stopień jest coś, wielu studentów zdecydować się na pracę w kierunku, w celu poprawy ich wyboru kariery i zwiększenia ich możliwości zarobkowania. Mistrz 's stopnia jest również wymóg dla każdego, mając nadzieję na wprowadzenie studiów doktoranckich.

Co to jest mgr Duszpasterstwa? Duszpasterstwo jest dziedziną doradztwa, które koncentruje się na psychoterapii i teologii. Studenci, którzy zdecydują się na uzyskanie stopnia w duszpasterstwie często mają bardzo silne przywiązanie do wiary. Będą uczyć się na temat różnych rodzajów poradnictwa, w tym poradnictwa małżeńskiego i przedmałżeńskiej, smutek doradztwo, poradnictwo zasad biblijnych i duszpasterskiej przywództwa. Inne kursy obejmują teologię, historię religijną, etyki i religii we współczesnym społeczeństwie świata.

Osoby fizyczne mogą zdecydować się na kursy w duszpasterstwie z kilku powodów, oprócz ich nadziei, aby pomóc ludziom.Mogą również dowiedzieć się o komunikacji, planowania i organizacji, oraz innych umiejętności mogą mieć zastosowanie do wielu aspektów życia.

Koszt uzyskania stopnia w duszpasterstwie będzie zależeć od tego, gdzie student decyduje się na kursy i jak długo zajmie im do zakończenia zajęć. Badania powinny być zawsze zrobić, aby zapewnić najlepszą procesie podejmowania decyzji.

Osoby, które kończą się dyplomem duszpasterstwa często iść do pracy jako doradcy dla osób indywidualnych, par i całych rodzin. Mogli rady na szeroki zakres tematów, lub skupić się na sytuacjach, takich jak problemy małżeńskie lub smutek doradztwo. Absolwenci pracują w różnych miejscach, w tym kościoły, szpitale, uzależnień i zdrowia psychicznego, ośrodków terapii schroniskach lub w prywatnych praktykach. Ci, którzy zdecydują się realizować licencji będzie miała szerszy zakres opcji, ale licencji nie jest konieczne dla każdego ustawienia.

Międzynarodowe programy duszpasterstwa są dostępne w wielu uniwersytetach.Niektóre z nich udostępniają opcje online dla ludzi, którzy mieszkają na obszarach oddalonych lub którzy potrzebują bardziej elastycznego harmonogramu. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.