Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Nauka o rekreacji 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Turystyka
  • Nauka o rekreacji
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular locations

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Nauka o rekreacji

Studenci, którzy kończą swoją pracę licencjacką, ale pragną dalszej edukacji na wybranej przez siebie dziedzinie, często decydują się na uzyskanie tytułu magistra. Ukończenie programu magisterskiego daje badaczom lepszy wgląd i głębsze zrozumienie ich dyscypliny.

Co to jest MA w studiach rekreacyjnych? Chociaż nazwa może sugerować, że zajęcia są relaksacyjne, uczniowie, którzy przechodzą przez ten program, mogą rozwinąć umiejętności niezbędne do prowadzenia turystyki i kulturalnych firm i stowarzyszeń dla miejsc na całym świecie. Ponieważ świat staje się mniejszy, a podróże między krajami stają się łatwiejsze i bardziej przystępne, rośnie zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów, którzy mogą prowadzić zespoły, które dostarczają odwiedzającym i turystom wspaniałych wrażeń.

Uczestnicy programu mogą zbudować doskonałe umiejętności zarządzania biznesem, które pozwolą im skutecznie prowadzić duże zespoły wykwalifikowanych specjalistów. Mogą również opracować silne techniki analityczne, które pomagają w planowaniu wydarzeń i zarządzaniu programami. Stopień zachęca także do kompetentnych umiejętności komunikacyjnych.

Większość studentów może uzyskać tytuł magistra w zakresie studiów wakacyjnych za rok lub dwa, ale zależy to od tego, czy uczęszczają oni w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Koszt uczestnictwa może się różnić. Przyczyny zmian zależą od tego, czy szkoła jest publiczna czy prywatna. Uczniowie powinni porównać szkoły, aby znaleźć najbardziej odpowiednie.

Absolwenci mogą realizować wiele karier. Ci, którzy lubią spędzać czas na dworze, mogą pomyśleć o zostaniu strażnikiem parku lub menedżerem rekreacji w parku. Mogą również stosować swoje umiejętności jako planista lub menedżer parku rozrywki. Niektóre kariery mogą być zarówno wymagające, jak i satysfakcjonujące, np. Dyrektor ds. Działalności w ośrodku lub hotelu. Studenci, którzy chcą zobaczyć świat mogą ubiegać się o stanowiska jako dyrektorzy działań lub menedżerów na pokładzie statków wycieczkowych. Zostanie kierownikiem lub menedżerem klubu fitness to zupełnie inna droga dla absolwentów.

Staranne badania mogą ujawnić najlepsze magisterskie programy studiów rekreacyjnych na uniwersytetach i uczelniach na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.