Keystone logo

18 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja Nauczanie Nauczanie języków 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Nauczanie języków
Kierunki studiów
  • Edukacja (18)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja Nauczanie Nauczanie języków

Po ukończeniu studiów licencjackich, wielu studentów kontynuuje studia magisterskie podyplomowe. Zazwyczaj wymaga to od jednego do dwóch lat nauki. Master of Arts może być przyznawany w dowolnej znacznej liczbie przedmiotów akademickich.

Co to jest magister w nauczaniu języków? Szybko rozwijająca się dziedzina studiów podyplomowych, nauczanie języków obcych jest instrukcją obcego lub w inny sposób nieznanego sposobu komunikacji z uczniami. Globalizacja sprawiła, że ​​płynna komunikacja jest niezbędna w międzynarodowym biznesie i polityce. Angielski stał się lingua franca dla wielu branż, takich jak linie lotnicze i edukacja. Ponadto większość użytkowników języka migowego nie może komunikować się bez niego, co sprawia, że ​​tłumacze muszą nawiązać połączenie z innymi. Osoby posiadające umiejętność nauczania w tych dziedzinach są potrzebne w wielu branżach.

Magister Nauczania Języków rozwija komunikację, istotną umiejętność zarówno w życiu zawodowym, jak i poza nim. Zwykle uczysz się przydatnych metod nauczania i projektowania planu lekcji w tych programach.

Najlepszym sposobem ustalenia kosztów MA w nauczaniu języków jest określenie rodzaju programu, w którym chcesz studiować i bezpośredniego kontaktu ze szkołą. Niedrogi program może obejmować kursy online lub mieszkanie w domu. Nie zapomnij o takich kwestiach, jak koszty dojazdu do pracy podczas planowania.

Master of Arts w nauczaniu języków sprawia, że ​​praca dydaktyczna jest Twoim najbardziej logicznym zajęciem. Nauczyciele o wysokich kwalifikacjach do nauczania języka angielskiego stali się poszukiwani w krajach nieanglojęzycznych. Nawet w krajach anglojęzycznych można ogólnie znaleźć pracę uczącą języka angielskiego dla imigrantów. Może być również możliwe, że dostaniesz pracę jako tłumacz lub badacz metody nauczania.

Możesz znaleźć programy nauczania języków w instytucjach na całym świecie. W zależności od uczelni, możesz mieć możliwość studiowania online lub w niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.