Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk humanistycznych (MA) w Międzynarodowe zarządzanie hotelami 2023

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Międzynarodowe zarządzanie hotelami 2023

overview

Tytuł magistra jest stopień absolwent poziomie. Klasy są zazwyczaj koncentruje się na głównych obszarach badań, a wiele programów obejmuje praktyczną naukę, takich jak staże.

Co to jest MA in International Hotel Management? Program ten stopień skupia się na nauczaniu studentów o zarządzaniu międzynarodowych hoteli. Wszystkie inne aspekty tej kariery są objęte, w tym zasobów ludzkich, finansów, serwisu i marketingu; i nie jest też skupienie się na globalnym biznesie. Ogólne umiejętności zarządzania są również objęte. Niektóre programy mogą obejmować staż w międzynarodowym środowisku hotelowym. Poszczególne kursy, które mogą być zawarte w programie są księgowości, zarządzania ryzykiem i awaryjny, globalnego biznesu, jakość obsługi i zasad strategicznych.

Ukończenie programu magistra międzynarodowego zarządzania hotelu pozwala osobom rozwijać swoje kariery i możliwości szczeblu zarządzania w hotelach międzynarodowych powinny być dostępne dla absolwentów.Ponadto, student jest w stanie doskonalić swoje umiejętności w zakresie przywództwa i zarządzania, a także szlifowanie jego lub jej zestaw umiejętności poprzez dodanie zaawansowanej wiedzy w dziedzinie finansów i operacji.

Koszt programu mogą być różne. Szkoły ustawić własny cennik, więc każda szkoła ma inną strukturę kosztów. Jest to najlepiej, aby uzyskać informacje o kosztach bezpośrednio z wybranej szkoły.

Po ukończeniu z MA in International Hotel Management, student może gotowy na zaawansowanych stanowiskach w organizacji. Potencjalne stanowiska pracy obejmują: General Manager, kierownik imprezy, menedżer zasobów ludzkich oraz Business Development Manager. Ludzie są przygotowani do pracy w różnych pozycjach, w tym zarządzanie i nadzorowanie całego hotelu lub specjalizujące się w konkretnym obszarze działań, takich jak żywność, usługi zarządzania pokojowej lub zarządzania technicznego.

Dla tych, którzy już pracują w branży hotelarskiej, magistra in International Hotel Management pozwala szansę na awans na stanowiska kierownicze. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Zarządzanie hotelami
  • Międzynarodowe zarządzanie hotelami
fields_of_study
  • Turystyka i hotelarstwo (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format