Keystone logo

51 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media Media cyfrowe 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
  • Media cyfrowe
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (51)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media Media cyfrowe

Master of Arts (MA) stopnia jest stopień podyplomowe przeznaczone dla osób, które chcą pójść o krok dalej z ich wykształceniem. Zazwyczaj studia takie tematy jak nauki społeczne, komunikacja, lub plastyki. Jednym z takich jest stopień mgr w Digital Media.

Co to ​​jest MA w Digital Media? Dzisiaj, popyt na cyfrowe ekspertów medialnych rośnie wykładniczo, a do zaspokojenia tego popytu, wiele szkół wyższych i uniwersytetów zaczęły oferować magistra w tej dziedzinie. Taki stopień może mieć szczególny nacisk, jak rozrywki, edukacji i mediów społecznych, podczas gdy inne mogą być bardziej ogólne. Zazwyczaj zajęć będzie obejmować zajęcia w wielu dyscyplinach biznesowych zorientowanych, które odnoszą się do dziedziny cyfrowej, w tym rachunkowości, finansów, marketingu, zarządzania, prawa mediów cyfrowe, systemy informatyczne i cyfrowe technologie.

Wśród korzyści wynikających z tego stopnia jest dostępność dobrych płatniczych, profesjonalnych stanowiskach w wielu różnych branżach. Na przykład, telewizji, filmu, edukacji online, rozwój gier wideo i innych branż wysokich technologii, to tylko kilka. Ponadto, freelance możliwości jest mnóstwo. Inną zaletą jest to, że absolwenci często mają możliwość pracy za granicą, rozszerzenie rewolucji cyfrowej w krajach na całym świecie. Ci, z pragnieniem może być w stanie kontynuować naukę, aby zdobyć doktorat w mediach cyfrowych, rozszerzając ich możliwości.

Stopień ten jest oferowany przez wiele instytucji, a koszt realizacji zależy od wielu czynników, takich jak położenie geograficzne i sposób dostawy, jak również, czy szkoła jest instytucją publiczną lub prywatną. Niezależnie od kosztów, większość programów może być zakończona w ciągu dwóch lat.Są również dostępne różne opcje, w tym w formacie tradycyjnym modelu w pełnym wymiarze czasu, jak i niepełnym wymiarze czasu pracy, wieczorem i online klasy.

Absolwenci z zaawansowanym cyfrowym stopniu mediów może realizować wiele potencjalnych ścieżek kariery. Możliwości obejmują Entertainment Production Manager, Manager, Event, Digital Marketing Manager, filmu i / lub producent muzyczny, niezależny konsultant i Systemu Informacji Menedżera. Jednak ten poziom ma zastosowanie do coraz większej liczby stanowisk, z czym opracowano nowe nieustannie.

Ponieważ programy te mogą być bardzo konkurencyjne, ważne jest, aby potencjalni studenci zastosować tak szybko, jak się da. Sposób jest prosty. Państwo musi wypełnić tylko dokument online. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.