Keystone logo

154 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (154)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Media

Master of Arts zapewnia studentom większe możliwości rozwoju w różnych sposobów. Marshall McLuhan powiedział kiedyś, że "medium jest wiadomość." Studenci wybierając do prowadzenia Master of Arts w Media chcą zrozumieć związek między stale rozwijającej się technologii i zmieniających się kultur na całym świecie.

Co to ​​jest MA w Media? To wyższe wykształcenie, które łączy w sobie dyscypliny mediów i studiów kulturowych, aby pomóc uczniom zdobyć wiedzę niezbędną do pracy w takich miejscach jak redakcjach, biurach, spraw publicznych lub firm marketingowych. Ludzie zarabiają MA w Media zbada w jaki sposób rządy komunikacji z obywatelami, jak media informacyjne wpływa na politykę publiczną, i jak firmy mogą radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Istnieje wiele różnych kursów dostępnych w programie, a studenci mogą wybrać obszary w mediach, że są najbardziej zainteresowani.

Istnieje wiele powodów, studenci zdecydują się dostać magistra Media. Wielu ma chęć dowiedzieć się więcej o zmieniających się sposobów komunikowania się ze sobą, a inni chcą być w stanie uzyskać lepszą pracę w obecnej dziennikarstwo, public relations, lub kariery marketingowej.

Koszt uzyskania magistra Marketing zmienia się w zależności od instytucji uczestniczyć studenci i jak długo to trwa, aby ukończyć kursy. Każdy, kto chce wrócić do szkoły i kontynuować naukę powinien zrobić wystarczająco dużo badań porównawczych przed podjęciem decyzji w sprawie programu.

Master of Arts w mediach może prowadzić do wielu różnych i ekscytujących kariery. Możliwe zadania wynikające ze stopnia to reporter gazety, oficer Informacji Publicznej, profesor dziennikarstwa i sekretarz prasowy.Studenci otrzymują wiedzę, aby móc pisać informacje prasowe, zadawania trudnych pytań i skutecznie komunikować się skomplikowane informacje do mas.

Chociaż fizycznie uczestniczyć uniwersytecie to świetny sposób, aby uzyskać stopień, coraz więcej osób decyduje się na zajęcia online, aby kontynuować naukę. Zajęcia online pozwalają każdemu z zapracowanych rodziców do osób mieszkających w odległych obszarach w celu uzyskania ich stopni. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.