Keystone logo

11 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Marketing Marketing Marketing międzynarodowy 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing międzynarodowy
Kierunki studiów
  • Marketing (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Marketing Marketing Marketing międzynarodowy

Master of Arts w marketingu międzynarodowego jest zaawansowanym stopniu realizowane przez studentów, którzy ukończyli studia licencjackie. Zdobywając tytuł magistra daje studentów szkolenia i zrozumienie dogłębnej i kwalifikuje je stać się liderami w świecie biznesu.

Co to jest MA in International Marketing? Zaawansowane stopni w tym obszarze koncentrują się na globalnym marketingu i komunikacji. Studenci będą uczyć się na temat finansów przedsiębiorstw, zarządzania projektami i kultury konsumpcyjnej, wszystko przez pryzmat stosunków międzynarodowych. Zajęcia mogą obejmować podstawowe reklamy, badania rynku, zachowań konsumentów i strategii biznesowych. Absolwenci tego typu programów będzie odchodzić ze zrozumieniem marki i sprzedaży w skali światowej. Zakończenie sztuki magistra często wiąże się z pisania pracy magisterskiej lub innego rodzaju wykończenia ostatecznego projektu.

Studenci, którzy studiują marketingu międzynarodowego zyska szerokie rozumienie tego, jak reklamy i kształtu konsumpcjonizm współczesnego życia. Będą one również zdobyć wiedzę i umiejętności do realizacji strategii biznesowych w szybko zmieniającym się świecie przy użyciu najnowszych technologii. Zarabianie zaawansowanego poziomu umieści absolwentów do pracy z wyższymi płatnicze większe możliwości dla promocji.

Każda szkoła ma swój własny harmonogram czesnego i opłat. Koszty zdobywając tytuł magistra w tej dziedzinie zależy od szkoły i kraju, w którym uczęszczania na zajęcia. Szkół oferujących programy Kontakt interes, aby dowiedzieć się więcej na temat potencjalnych kosztów zarabiać zaawansowanym stopniu.

Po zdobywając tytuł magistra w dziedzinie marketingu międzynarodowego, studenci będą gotowe do wielu satysfakcjonujących karier. Absolwenci będą szczególnie popytu z firm lub agencji rządowych, które mają globalny zasięg.Możliwości kariery obejmują pracę na wysokim szczeblu w marketingu, reklamy, komunikacji, sprzedaży, bankowości, analizy finansowej i więcej.

Przed zastosowaniem się do programu studiów magisterskich w tej dziedzinie, należy rozważyć swoje cele i gdzie chcesz, aby uczęszczać na zajęcia i badania poszczególnych ofert w swojej dziedzinie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.