Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk humanistycznych (MA) w Marketing dóbr luksusowych 2023

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Marketing dóbr luksusowych 2023

overview

Master of Arts, czyli MA, jest powszechnie uznawanym osiągnięciem edukacyjnym, nadawanym tym, którzy skutecznie wypełniają rygorystyczne zajęcia na ogólnie pojętym polu humanistycznym. Niektóre osoby wykorzystują Master of Arts jako krok naprzód w kierunku uzyskania stopnia doktora, podczas gdy inni natychmiast wchodzą na rynek pracy po ich zabezpieczeniu.

Czym jest MA w marketingu luksusowym? Ten kompleksowy program studiów zaawansowanych jest często realizowany w ciągu około dwóch lat i zapewnia studentom umiejętności potrzebne do tworzenia satysfakcjonujących karier marketingowych wysokiej klasy produktów i usług. Wspólne obszary studiów magisterskich w zakresie marketingu luksusowego obejmują rozwój marki, luksusowe strategie marketingowe, projektowanie, modę i międzynarodowy konsumpcjonizm, wśród innych dziedzin. Dodatkowy nacisk kładzie się często na wzorce zakupów konsumenckich i ocenę skuteczności technik marketingowych i kampanii.

Wiele osób dąży do uzyskania tytułu magistra sztuki, ponieważ posiadacze tytułów magisterskich mają tendencję do zarabiania większej ilości pieniędzy niż ci, którzy nie mają stopni naukowych lub mają mniejsze stopnie. Ponadto absolwenci są zwykle kwalifikowani do szerszego zakresu pozycji globalnych niż przed uzyskaniem tytułu magistra.

Istnieje znaczna różnica w kosztach jednego Master in Luxury Marketing programu do innego. Z tego powodu uczniowie są poinstruowani, aby konsultować się z każdą szkołą zainteresowania w celu uzyskania dokładnych informacji o czesnym i informacjach.

Ci, którzy z powodzeniem uzyskują tytuł Master of Arts w Luxury Marketingu, są przygotowani do różnych karier w handlu detalicznym na całym świecie. Wielu z nich pracuje w marketingu, public relations, rozwoju biznesu, zarządzaniu biznesem lub planowaniu strategicznym. Inni przechodzą do pracy w domu dla luksusowych marek, podczas gdy inni nadal nauczają marketingu luksusowego lub podobnego tematu na poziomie uniwersyteckim lub uniwersyteckim.

Ci, którzy szukają więcej informacji o możliwościach, jakie istnieją dla osób z edukacją w zakresie marketingu luksusowego, są zachęcani do zapoznania się z naszą bazą danych powiązanych programów dostępnych na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing dóbr luksusowych
fields_of_study
  • Marketing (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study