Keystone logo

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Transport i logistyka
 • Logistyka
 • Logistyka międzynarodowa
 • Niepełny etat
Kierunki studiów
 • Transport i logistyka (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Logistyka międzynarodowa w Singapur, Singapur dla 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Logistyka międzynarodowa

  Stopień w logistyce międzynarodowej może być dla Ciebie, jeśli zawsze byli zainteresowani jak materiały i wyroby transportowane są na całym świecie. Istnieje wiele różnych rodzajów programów edukacyjnych dostępnych dla tej szybko rozwijającej się branży, która utrzymuje nowoczesnego społeczeństwa w ruchu.

  Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

  Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

  Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.