Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Magister nauk humanistycznych (MA) w Literatura porównawcza 2023

3 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Literatura porównawcza 2023

overview

Tytuł magistra daje absolwentom przewagę w coraz konkurencyjnym środowisku gospodarczym. Wypełniając dwa lata studiów w pełnym wymiarze godzin, którzy zakończyć studia magisterskie kwalifikują się do stanowisk o większej odpowiedzialności i wyższych płac wyjściowych.

Czym jest mgr literatury porównawczej? Czasami nazywany "Literatura bez granic", to pole porównuje i kontrastuje pism z różnych narodów i napisane w różnych językach. Studenci mogą także analizować literaturę z innymi aspektami kultury, takich jak plastyki, muzyki, tańca, psychologii i filozofii. Mogą porównać prace z różnych obszarów geograficznych, w tym Chin, Francji, Niemiec, Ameryki i Bliskiego Wschodu. Studenci mogą odkryć podobieństwa w dwóch kulturach, które wydawały się mieć niewiele wspólnego, albo mogą zauważyć, jak jeden styl lub motyw literacki pod wpływem innego, mimo że daleko.

Absolwenci tego programu Master 's doświadczą poprawić czytanie ze zrozumieniem, a także silniejsze znajomość języków obcych, jeżeli prace są badane w ich oryginalnej formie. A także otwarcie nowych obszarów zainteresowań osobistych, zdobywając taki stopień może rozwijać karierę w środowisku akademickim i gdzie indziej.

Niektóre uczelnie oferują programy na kampusie inaczej niezrzeszonego instytucji. Czesne waha się w różnych szkołach i miejscach.

Absolwenci mogą przejść do pracy naukowej lub dalszych badań. Niektóre z nich są zatrudnieni przez wydawnictw i instytucji kulturalnych. Osoby, które mają interes w nauczaniu powinien zobaczyć wiele możliwości. Uczeni, którzy nadal analizować dzieła literackie często opracowywania ich wyników do korzystania z czytelników, którzy nie mają czasu na takie badania. Ci, którzy kontynuują naukę mogą pracować na specjalnych projektów badawczych uczelni, a jeśli okoliczności są w porządku, mają szanse stać się częścią stałego zatrudnienia.

Zapaleni czytelnicy zainteresowani różnych kultur i języków będzie dokładnie cieszyć i korzystać z programu magistra literatury porównawczej. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Literatura
  • Literatura porównawcza
fields_of_study
  • Studia humanistyczne (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format