Keystone logo

3 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Koreański 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Języki
 • Koreański
Kierunki studiów
 • Języki (3)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular locations

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Koreański

  Uzyskanie tytułu magistra lub magistra sztuki może być opłacalnym sposobem na spędzenie przez studentów od roku do dwóch lat pogłębienia wiedzy w danej dziedzinie, a także uczynienie siebie bardziej handlowymi w znalezieniu pracy. Zazwyczaj konieczne jest posiadanie stopnia licencjackiego, aby kwalifikować się do tych programów.

  Co to jest MA w języku koreańskim? Magister w języku koreańskim może skupić się głównie na pomaganiu uczniom w doskonaleniu umiejętności językowych w czytaniu, pisaniu i mówieniu. Jednak języki nie istnieją w próżni, dlatego też kulturowe zrozumienie ludzi i krajów, w których mówi się językiem, będzie zazwyczaj częścią programu nauczania, takiego jak studiowanie historii, literatury, filozofii i sztuki we wszystkich jej przejawach.

  Absolwenci MA z koreańskiego mogą stwierdzić, że ich wzmocnione umiejętności komunikacyjne są korzystne nie tylko w pracy, ale także w rozmowie kwalifikacyjnej. Znajomość kultury zdobytej dzięki temu stopniowi może być pożądana w różnych organizacjach prowadzących działalność na skalę międzynarodową. Wielojęzyczne umiejętności pomagają także w elastyczności umysłowej.

  Nie ma ustalonych kosztów dla programu studiów magisterskich. Może się różnić w zależności od instytucji i miejsca, w którym się znajduje, a także dodatkowych opłat, które niekiedy stanowią część ceny całkowitej.

  Wśród typów stanowisk, które ukończone są z wyższym stopniem w języku koreańskim, kwalifikują się te, które są specyficzne dla języka takiego jak tłumacz, tłumacz, badacz lub nauczyciel. Przy odpowiednim zestawie umiejętności, inne możliwości mogą obejmować korespondenta zagranicznego, badacza rynku, analityka finansowego lub konsultanta. Instytucje zatrudniające tego typu stanowiska obejmują rządy, firmy doradcze, międzynarodowe korporacje i banki.

  Możesz znaleźć programy magisterskie w języku koreańskim oferowane online, a także na terenie kampusu, w wielu różnych instytucjach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.