Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Komunikacja w Chiang Mai, Tajlandia dla 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
 • Komunikacja
Kierunki studiów
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Popular study format

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Komunikacja

  Jeśli chcesz uzyskać niesamowitą jakość kształcenia, zwłaszcza w uczelni wyższych znajdujących się w Tajlandii, a potem Chiang Mai należy wybór. Chiang Mai University, Payap University i Chiang Mai Rajabhat University są główne instytucje, które oferują wysokiej jakości kształcenia dla studentów z całego świata.

  Kursy w komunikacji pozwalają uczniom doskonalić kilka umiejętności, które są nieocenione w nowoczesnym miejscu pracy. Koncentracja ta umożliwia studentowi wybrać jedną z wielu opcji kariery po zakończeniu programu z wielu różnych branż.

  Tajlandia (ประเทศไทย), oficjalnie Królestwo Tajlandii (ราช อาณาจักร ไทย) to kraj w Azji Południowo-Wschodniej z wybrzeża nad Morzem Andamańskim i Zatoki Tajlandii. Kapitał Bangkok jest na początku wielu gości 'poza, a jednocześnie nowoczesne miasto, ma bogate dziedzictwo kulturowe.

  Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.