Keystone logo

1 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Język angielski i lingwistyka 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Językoznawstwo
 • Język angielski i lingwistyka
 • Niepełny etat
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Język angielski i lingwistyka

  Czy pasjonujesz się językiem angielskim i ciekawi Cię jego wewnętrzne działanie? Dyplom z języka angielskiego i lingwistyki pozwala zrozumieć zawiłości języka angielskiego, badając jego strukturę, historię i rozwój.

  Jako student tej dziedziny Twój program nauczania będzie zarówno różnorodny, jak i wciągający. Będziesz uczyć się fascynujących przedmiotów, takich jak fonetyka (dźwięki języka), składnia (struktura zdań), semantyka (znaczenie), socjolingwistyka (związek między językiem a społeczeństwem) i historia (rozwój języka angielskiego w czasie).

  Jako absolwent tej dziedziny możesz wybrać pracę w środowisku akademickim, instytucjach badawczych lub agencjach rządowych jako lingwista. Możesz też wykorzystać swoją wiedzę do nauczania języka angielskiego jako pierwszego lub drugiego języka w szkołach, na uczelniach lub w instytutach językowych. Inne tytuły to tłumacz, autor tekstów technicznych, leksykograf i wiele więcej!

  Zrób pierwszy krok już dziś i znajdź dla siebie idealny program studiów z języka angielskiego i lingwistyki.

  Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

  Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.