Keystone logo

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Językoznawstwo Język angielski i lingwistyka w Leuven, Belgia dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Belgia
  • Studia humanistyczne
  • Językoznawstwo
  • Język angielski i lingwistyka
  • Leuven
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular education type

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Językoznawstwo Język angielski i lingwistyka

Kilka możliwości studia są dostępne w tym mieście. Jedna z najstarszych uczelni w regionie, Catholic University, a także wyższej Instytut Filozofii znalezione w Leuven.

Czy pasjonujesz się językiem angielskim i ciekawi Cię jego wewnętrzne działanie? Dyplom z języka angielskiego i lingwistyki pozwala zrozumieć zawiłości języka angielskiego, badając jego strukturę, historię i rozwój.

Jako student tej dziedziny Twój program nauczania będzie zarówno różnorodny, jak i wciągający. Będziesz uczyć się fascynujących przedmiotów, takich jak fonetyka (dźwięki języka), składnia (struktura zdań), semantyka (znaczenie), socjolingwistyka (związek między językiem a społeczeństwem) i historia (rozwój języka angielskiego w czasie).

Jako absolwent tej dziedziny możesz wybrać pracę w środowisku akademickim, instytucjach badawczych lub agencjach rządowych jako lingwista. Możesz też wykorzystać swoją wiedzę do nauczania języka angielskiego jako pierwszego lub drugiego języka w szkołach, na uczelniach lub w instytutach językowych. Inne tytuły to tłumacz, autor tekstów technicznych, leksykograf i wiele więcej!

Zrób pierwszy krok już dziś i znajdź dla siebie idealny program studiów z języka angielskiego i lingwistyki.

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.