Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk humanistycznych (MA) w Muzyka instrumentalna 2023

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Muzyka instrumentalna 2023

Przegląd

Stopnie magisterskie są dostępne dla studentów, którzy ukończyli studia licencjackie lub biorą je w związku ze studiami podyplomowymi. W zależności od frekwencji uczniów i wymagań programu, stopnie te mogą trwać od jednego do czterech lat.

Czym jest MA w Music Instrumental? Instrumentacja muzyczna jest obszerną dziedziną, która często obejmuje kombinację praktycznego, opartego na technice uczenia się i teoretycznego, opartego na wykładzie uczenia się w muzyce. Studenci mogą wybrać ścieżkę akademicką w jednym instrumencie, instrumentalnej rodzinie, kompozycji lub muzycznej edukacji. Typowe badania kładą duży nacisk na historię muzyczną i analizę wraz z technikami, w których uczeń jest szkolony na jednym lub kilku typach instrumentów. Niezależnie od obszaru specjalizacji, większość studentów instrumentacji muzycznej bada teorię muzyki i kończy pracę dyplomową lub projekt, aby otrzymać dyplom.

Umiejętności oferowane przez muzyczne studia instrumentalne obejmują umiejętność gry na jednym lub kilku instrumentach na poziomie zaawansowanym, umiejętność komponowania i czytania muzyki oraz doskonałe możliwości pracy zespołowej. Studenci z tymi cechami są dobrze przygotowani do kariery zawodowej muzycznej i mogą być w stanie zdobyć bardziej prestiżowe stanowiska szybciej ze względu na ich kwalifikacje.

Oprócz zwykłych czynników, które mogą wpłynąć na koszty college'u, uczniowie mogą potrzebować zrównoważyć dodatkowe wyposażenie i opłaty za odmowę dla MA w Music Instrumental. Przyszli studenci są zachęcani do sięgnięcia do swoich biur finansowych uniwersytetu w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji.

Szkolenie z zakresu instrumentacji muzycznej może przygotować studentów do rozpoczęcia różnych zawodów na arenie międzynarodowej. Oprócz zdobycia umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu solisty, studenci uczą się cennych strategii biznesowych i strategii budowania zespołu, które mogą być wykorzystane do zdobycia kolejnych pozycji w różnych zespołach i orkiestrach. Dodatkowe możliwości dla studentów z tym stopniem obejmują pracę jako nauczycieli muzyki i wychowawców zarówno w nieformalnych i formalnych systemach edukacyjnych.

Typowe magisterskie w programie Music Instrumental obejmuje fizyczną grę instrumentów i może wymagać uczestnictwa w kampusie, chociaż mogą być dostępne bardziej elastyczne opcje. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Sztuka sceniczna
  • Muzyka
  • Muzyka instrumentalna
Kierunki studiów
  • Sztuka sceniczna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów