Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Magister nauk humanistycznych (MA) w Inne języki 2023

11 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Inne języki 2023

Przegląd

Programy Master of Arts (MA) oferują studentom możliwość zdobycia bardziej specjalistycznej wiedzy w zakresie ich pasji. Dzięki zdobywaniu informacji i doświadczeniu absolwenci mogą uzyskać większe możliwości kariery długoterminowej.

Czym jest MA w innych językach? Programy te często koncentrują się na strukturach i pochodzeniu języków na całym świecie iw całej historii. Studenci mogą zapoznać się z metodologią struktur językowych poprzez kursy dotyczące ustalonej teorii i literatury w językach takich jak angielski, szwedzki, portugalski i chiński. Wiele programów oferuje również opcje specjalizacji w badaniach dźwięków, słów, zdań i znaczeń.

Podczas studiów studenci często zyskują większą globalną perspektywę, która może otworzyć wiele międzynarodowych możliwości na całym świecie. Dodatkowo dogłębne zrozumienie wzorców językowych i opanowanie struktur zdaniowych poprawiają umiejętności komunikacyjne, które mogą poszerzyć możliwości kariery.

Na wysokość frekwencji wpływa kilka czynników, a instytucje ustalają ceny na podstawie takich elementów, jak lokalizacja i długość programu. Uczniowie powinni zawsze przeprowadzać badania, aby przewidzieć oczekiwania finansowe i planować odpowiedzialnie.

Absolwenci mogą zdobyć interesujący wybór zawodów. W zależności od specjalizacji lub obszarów zainteresowań uczniowie mogą wybrać instruktorów o różnym poziomie wykształcenia lub kontynuować naukę i zostać profesorami języka i językoznawstwa. Niektórzy mogą znaleźć stanowiska jako tłumacze w lokalnych lub międzynarodowych organizacjach w sektorze prywatnym lub publicznym, a inni mogą służyć w instytucjach prawnych i śledczych jako eksperci sądowi językoznawcy. Absolwent może znaleźć pracę redakcyjną, szczególnie w zakresie leksykografii.

MA w innych językach można znaleźć w różnych organizacjach na różnych kontynentach. Opcje online mogą być optymalne dla studentów pragnących uzyskać dyplom. Aby rozpocząć rozważanie programów, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Języki
 • Inne języki
Kierunki studiów
 • Języki (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów