Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Magister nauk humanistycznych (MA) w Ilustracja 2023

12 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Ilustracja 2023

overview

Stopień magistra może często zostać zakończony za dwa lata lub krócej. Jednak w większości programów wymagany jest stopień licencjata przed rejestracją.

Co to jest MA w ilustracji? W programie wzorcowym studenci mogą studiować szereg koncepcji, które pomogą im rozwijać swoje umiejętności artystyczne i styl. Kursy w programie mogą obejmować rysunek, techniki, ilustracje, cyfrowe ilustracje i skład ilustracji. Program koncentruje się zazwyczaj na pomocy naukowcom w rozwijaniu bogatego portfolio pracy, a także zachęcaniu ich do rozwijania swoich umiejętności. Studenci mogą również dowiedzieć się o zachowaniu oryginalnych i rozwijających się umiejętności przedsiębiorczych.

Po ukończeniu programu absolwenci powinni mieć ukończone portfolio prezentujące swoje indywidualne umiejętności i style, które mogą być wykorzystane do zabezpieczenia pracy. Mogły też rozwinąć umiejętności pomagające w znalezieniu potencjalnego zatrudnienia lub rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Na koszty programu wpływ ma wiele czynników. Najlepiej jest, aby uczniowie sprawdzali w wybranej szkole dokładne informacje o kosztach, a także informacje na temat stypendiów, dotacji i innych form pomocy finansowej.

Po ukończeniu studiów naukowcy są przygotowani do rozpoczęcia pracy jako ilustratorzy. Chociaż większość będzie pracować pod tytułem "ilustrator", istnieją inne tytuły, na które mogą się kwalifikować. Należą do nich: projektant postaci, ilustrator książek, artysta cyfrowy, dyrektor artystyczny, grafik, projektant gier i artysta scenopisu. Absolwenci mogą znaleźć pracę w różnych dziedzinach z wieloma firmami. Praca może być znaleziona u różnych pracodawców, na przykład w filmach, książkach, telewizji i gazetach. Niektórzy absolwenci mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub pracować na zasadach niezależnych na podstawie umów z różnymi firmami.

Jeśli interesuje Cię ekscytująca kariera z dziedziny ilustracji, może to być świetna opcja. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia artystyczne
  • Ilustracja
fields_of_study
  • Studia artystyczne (12)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format