Keystone logo

11 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Historia Historia społeczna 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Historia
  • Historia społeczna
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia humanistyczne Historia Historia społeczna

Master of Arts jest stopniem na poziomie magisterskim, zazwyczaj koncentrującym się na sztukach liberalnych lub sztukach pięknych. Ten program studiów ma na celu umożliwienie uczonym lepszego zrozumienia szerokiego lub konkretnego tematu. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin mogą uzyskać średnie wykształcenie w ciągu średnio jednego roku lub dwóch lat.

Co to jest magister historii społecznej? Ten program absolwent przyjrzy się rozwojowi społeczeństw w różnych kulturach i na przestrzeni wieków. Uczniowie mogą zostać poproszeni o przeanalizowanie zmiany relacji społecznych i struktur przez upływ czasu w różnych kursach programu. Każda uczelnia może mieć różne wymagane kursy, ale może obejmować społeczeństwo brytyjskie, badania kultur, reprezentacje zbrodni i przestępców, ponowne przemyślenie podejścia do historii publicznej, globalne kultury przestępcze, społeczeństwo rzymskie i debatowanie nad dokumentami życia.

W jaki sposób magister historii społecznej pomaga przyszłym osobom w podejmowaniu działań? Badanie ukierunkowane na badania przygotowuje studentów do prowadzenia projektów, krytycznego myślenia i współpracy z innymi. Umiejętności te mogą ułatwić osiągnięcie sukcesu zawodowemu i osobistemu.

Ile kosztuje MA w Historii Społecznej? Nie ma ustalonego czesnego dla programu Master of Arts. Z tego powodu uczniowie powinni skontaktować się ze szkołą, w której chcą uczestniczyć, aby uzyskać dokładną ocenę.

Jaką karierę MA w historii społecznej przygotowuje osoba? Studiowanie historii społecznej nie musi prowadzić do kariery nauczyciela, wykładowcy, dziennikarza lub badacza historii, choć może. Absolwenci opuszczają uniwersytet z cennymi umiejętnościami, które można przenieść do różnych zawodów, w tym politykiem rządowym, specjalistą ds. Marketingu, doradcą ds. Public relations, menedżerem zasobów ludzkich lub pomocą humanitarną. Uczeni mogą również wykorzystać te umiejętności jako podstawę do doktoratu.

Gdzie studenci mogą uzyskać tytuł magistra historii społecznej? Uniwersytety na całym świecie oferują tego typu programy zarówno w kampusie, jak i online. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.