Keystone logo

5 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia biznesowe Handel międzynarodowy 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Handel międzynarodowy
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia biznesowe Handel międzynarodowy

  Studenci mogą wybrać do prowadzenia Master of Arts, kiedy chcą wyjść poza studiów licencjackich. Podyplomowe pracy w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych pozwala studentom studiować z większą przenikliwością swojej dziedzinie i może prowadzić do większych możliwości rozwoju zawodowego.

  Co to jest MA w handlu międzynarodowym? Jeśli wybierzesz tę dyscyplinę, dowiecie się o prawa międzynarodowego handlu, finansów i biznesu. Twoje kursy będą łączyć interdyscyplinarne podstawy klas zbadania gospodarki światowej. Zajęć w tym programie mogą obejmować zajęcia z nauk politycznych, ekonomii, finansów i administracji publicznej. Po zakończeniu podstawowe klasy w programie studiów, będziesz miał możliwość wyboru specjalności, które mogą obejmować pisania pracy magisterskiej. Niektóre programy wymagają biegłości w języku obcym.

  Po przejściu z MA w międzynarodowym handlu, będziesz miał pełne zrozumienie globalnych praktyk handlowych. Twój stopień utoruje drogę do szerszego zakresu pracy w administracji, zarządzania lub innych karier wysokiego szczebla. Jako posiadacz zaawansowanym stopniu, może być w stanie dowodzić wyższe wynagrodzenie.

  Sprawdź, w szkołach, które Cię interesują, aby dowiedzieć się o ich czesne. Każda szkoła jest wyjątkowa, a wydatki na ukończeniu magistra różnią się od kraju do kraju.

  Kiedy już zdobył tytuł magistra w dziedzinie handlu międzynarodowego, będziesz gotowy do pracy w szerokim zakresie interesujących dziedzinach. Możesz wybrać, aby budować karierę w instytucji finansowej, w rządzie, w agencji konsultingowej lub w dowolnej liczbie przedsiębiorstw w sektorze prywatnym. Twój zaawansowanym stopniu może ustawić cię stać menedżer, doradca, analityk finansowy lub handlu konsultantem.Ponadto, Master of Arts pozwala kontynuować na ścieżce akademickiej jeśli Ostatecznym celem jest to, aby uczyć się w szkole lub na uczelni.

  Stopni w handlu międzynarodowym są dostępne w różnych krajach. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.