Keystone logo

120 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Ekonomika 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
Kierunki studiów
  • Ekonomika (120)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Ekonomika

Istnieje wiele powodów, studenci realizować Magister ekonomii. Stopień zapewnia studentom solidne podstawy wiedzy ekonomicznej z zaawansowanego ekspertów zrozumienia analizy ekonomicznej i jej zastosowań publicznych.

Co to ​​jest Magister ekonomii? Master of Arts w ekonomii jest zaawansowanym stopniu, że przygotowuje uczniów do różnych naukowych, bankowości, ubezpieczeń, i zajęć rządowych. Studenci zazwyczaj nauczyć teorii ekonomii i metod ilościowych do zastosowania teorii do różnych ustawień. Studenci będą korzystać z tych technik, aby znaleźć rozwiązania dla projektów w dziedzinie polityki publicznej i praktyk gospodarczych. To solidne podstawy wiedzy oferuje akademickie i praktyczne narzędzia do pracy w ekonomii.

Solidna baza wiedzy ekonomia może być stosowane w wielu dziedzinach, a zajęć mogą być dostosowane do celów zawodowych każdego ucznia i obszary zainteresowania.Studenci zakończyć pracę w zaawansowanych ekonomii i analizy, a następnie można wybrać z różnych kursów, takich jak etyka, prawa, organizacji przemysłowych, socjologii, pracy i ekonomii politycznej i publicznej.

Studenci znajdą szereg kosztów dla realizacji tego zaawansowanego poziomu. Każda instytucja określi ilość zajęć niezbędnych do ukończenia stopnia, w wyniku zmiennej długości, czasu i kosztów całkowitych do udziału każdego programu szkolnego. Przyszli studenci powinni mieć pewność, sprawdzić ich polityki każdej szkoły, aby uzyskać więcej informacji.

Po zakończeniu ich stopnie naukowe, studenci dowiadują się, że mają wiele możliwości wyboru pola, aby wprowadzić. Wielu absolwentów wchodzi firm ubezpieczeniowych i bankowych, przyjmowanie pozycji, takich jak ekonomista badawczego lub stowarzyszonej ekonomista. Konsultingowe pozycje jak doradców politycznych są dostępne w prywatnych, jak i organizacji rządowych.Niektórzy absolwenci podasz programy uczelniami wyższymi i doktorantów, służąc później docentów w szkolnictwie wyższym z celami stanowisk kierowniczych w badaniach ekonomicznych i publikowania.

Program ten jest oferowany na całym świecie w dużym wyborze instytucji. Studentów, którzy szukają prawego instytucji dla ich lokalizacji, zainteresowań i celów zawodowych należy zacząć od poszukiwania naszą obszerną bazę danych szkół. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.