Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Magister nauk humanistycznych (MA) w Ekonomia polityczna 2023

7 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Ekonomia polityczna 2023

Przegląd

Tytuł magistra lub specjalnie, Master of Arts, przyznawana jest osobom, które wykazały kapitana konkretnej dziedzinie. Stopień może podjąć jeden lub dwa lata. MA (Master of Arts) ma często humanistycznych i sztuk wyzwolonych nacisk.

Co to jest mgr ekonomii politycznej? Studenci tego programu rozwijania wiedzy na temat różnych kultur i światowej perspektywy na ekonomii i jak społeczeństwo jest wpływ polityki. Studenci mogą skorzystać z kursów w metodologii badań, etyki biznesu, bezpieczeństwa politycznego, narodów i historii, teorii gier, analizy ryzyka i podejmowania decyzji. Często studiować tematy takie jak programy komputerowe, mikro- i makroekonomii, jak i zaawansowanych ekonometrii.

Jako studenci pracują przez ich programu, rozwijają głębsze zrozumienie struktur i podmiotów w gospodarkach światowych. Mogą również dowiedzieć się, jak zastosować tę wiedzę w środowisku międzynarodowym.Z ich nabytych umiejętności, uczniowie mogą mieć również możliwości interakcji z profesjonalistami w tej dziedzinie i zacząć rozwijać profesjonalnej sieci.

Koszty związane z uczestnictwem w tym programie mogą bardzo się różnią, zwłaszcza w szkołach znajdują się w wielu różnych krajach. Dla dokładnych informacji dotyczących czesnego, opłat i innych kosztów książek, zainteresowane osoby powinny kontaktować się bezpośrednio z wybranymi przez siebie szkół.

Absolwenci często korzystają międzynarodową karierę. Mogą znaleźć zatrudnienie w polityce międzynarodowej, agencji rządowych, międzynarodowych miejsc biznesowych, mediów oraz z agencjami public relations. Niektóre z najbardziej popularnych tytułów zawodowych obejmują doradca polityczny, badacz, lobbysta, oficer public relations i dyplomata. Niektórzy absolwenci wybrać szukać stanowiska kierownicze z agencji w spółkach handlowych, przywozu i wywozu detalicznych z agencjami reklamowymi, a jako menedżerów personalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany satysfakcjonującej kariery zawodowej w ekonomii politycznej, a następnie zapoznać się z dostępnych opcji w wykazie programów. Wypełnij przewagi formy, aby uzyskać szczegółowe informacje o wybranym szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Ekonomia polityczna
Kierunki studiów
  • Ekonomika (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania