Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Magister nauk humanistycznych (MA) w Ekonomia środowiska 2023

3 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Ekonomia środowiska 2023

overview

Nagrodą dla studentów kończących najwyższy poziom kształcenia jest tytuł magistra. Absolwenci będą mistrzami w swojej dziedzinie i gotowi do rozpoczęcia kariery zawodowej z pewnością. Ukończenie programu licencjackiego jest zazwyczaj konieczne jako warunek wstępny.

Co to jest magister ekonomii środowiska? Jest to podkategoria tradycyjnego biznesu lub gospodarki, która zajmuje się wpływem firmy na otaczający ją świat. Tytuł programu zdaje się sugerować, że zajmuje się wyłącznie środowiskiem naturalnym, ale obejmuje również badania zagadnień przestrzennych i transportowych. Posiadanie specjalisty zajmującego się zrównoważonym rozwojem i zarządzaniem zasobami naturalnymi staje się istotną częścią każdej firmy.

Studenci w tej dziedzinie przygotowują się do bardzo satysfakcjonującej kariery pomagającej chronić świat przed szkodami, które korporacje mogą spowodować. Oprócz ekscytującej pracy, ekonomiści zajmujący się środowiskiem są często dobrze opłacanymi osobami w bardzo realnym obszarze nacisku.

Zdobycie stopnia ekonomii środowiskowej różni się znacznie pod względem kosztów. Wybór odpowiedniej szkoły i programu jest ważny, ponieważ wpływają na wysokość czesnego. Nawet kraj, w którym chcesz studiować, będzie odgrywał dużą rolę w ustalaniu wydatków. Przed rejestracją ważne jest, abyś się czegoś nauczył.

Absolwenci studiów magisterskich z dziedziny ekonomii środowiska są gotowi stać się liderami, konsultantami i profesjonalistami, którzy mają wpływ na świat wokół korporacji, z którą współpracują. Większość absolwentów pracuje w polityce, badaniach, analizie, zarządzaniu projektami lub jako menedżer ds. Zrównoważonego rozwoju lub zasobów naturalnych. Praca jest dostępna w sektorze prywatnym i publicznym. Gama korporacji, z których korzystają ekonomiści zajmujący się ochroną środowiska, obejmuje zarówno małe, jak i duże firmy, a nawet organizacje rządowe.

Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem różnic w środowisku, czy to lokalnie, czy globalnie, rozważ rozpoczęcie edukacji w zakresie ekonomii środowiska. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Ekonomia środowiska
fields_of_study
  • Ekonomika (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format