Keystone logo

1 Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Edukacja zdrowotna w Garden City, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Stany Zjednoczone
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
  • Niepełny etat
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Niepełny etat Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Edukacja zdrowotna

Garden City, New York to mała wioska, która jest gospodarzem ponad 20.000 mieszkańców i została założona przez bogatego Scotta w latach 1860-tych. Posiada kilka unikalnych zabytków, takich jak pola Roosevelt, który jest jednym z największych centrów handlowych na całym świecie. Jest także gospodarzem Adelphi University, który przeniósł się z Brooklynu.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.