Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 15 Magister nauk humanistycznych (MA) w Edukacja podstawowa 2023

15 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja podstawowa 2023

Przegląd

Stopień magistra jest zwieńczeniem programu dla absolwentów i kwalifikuje absolwentów ostatnich do wyróżnienia się jako ekspert w wybranej dziedzinie. Może również zapewnić im stopnie potrzebne do uzyskania stopnia doktora.

Czym jest magister edukacji elementarnej? Jest to dyplom ukończenia studiów, który daje uczniom narzędzia i kształcenie potrzebne do wejścia na rynek pracy w dziedzinie edukacji lub poprawia dotychczasowy tytuł licencjata nauczyciela w zakresie nauczania. Studenci z tym stopniem powinni mieć dogłębne zrozumienie pedagogiki i jak być skutecznym pedagogiem. Wymagane zajęcia w elementarnym programie edukacyjnym mogą obejmować treści matematyczne, skuteczne praktyki nauczania, badania, podstawy nauczania, planowanie i prezentację nauczania oraz podstawowe metody edukacji.

Podstawowy poziom wykształcenia powinien przygotować absolwentów do pracy. Uczniowie powinni również spodziewać się doskonalenia umiejętności komunikacyjnych, planowania, organizacyjnych i przywódczych, co może uczynić z nich idealnego kandydata na stanowisko dydaktyczne.

Podczas badania szkół uczniowie powinni również zbadać koszty programu. Powinni również wiedzieć, czy mogą zobowiązać się na pełny lub niepełny rozkład zajęć, ponieważ może to wpłynąć na ich czesne.

Absolwenci z podstawowym wykształceniem powinni mieć możliwość znalezienia pracy nauczyciela w klasach K-12 w szkołach publicznych lub prywatnych. Mogą również znaleźć pracę jako trenerzy, koordynatorzy programów nauczania lub nauczyciele przedszkolni. Istnieją również korporacje, które szukają trenerów i planistów dla osób z wykształceniem i doświadczeniem, jeśli tradycyjna klasa nie jest odpowiednią karierą. Z czasem w pracy i dodatkowymi zajęciami, absolwenci szkół podstawowych powinni zauważyć znaczny wzrost ich możliwości zarobkowych, szczególnie jeśli podejmą dodatkowe obowiązki w klasie lub chcą pracować jako administrator.

Zainteresowani studenci mogą znaleźć programy studiów w szkołach na całym świecie. Programy online są świetnymi opcjami dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin lub nie mogą zobowiązać się do tradycyjnego harmonogramu studiów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Edukacja
 • Edukacja podstawowa
Kierunki studiów
 • Edukacja (15)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania