Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 Magister nauk humanistycznych (MA) w Edukacja międzynarodowa 2023

14 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja międzynarodowa 2023

Przegląd

Master of Arts może pomóc w dalszym celów edukacyjnych danej osoby, a także zwiększyć ich potencjał zarobkowy. Z magistra Edukacji Międzynarodowej, absolwenci mogą pracować do tworzenia konkretnych rozwiązań problemów, które stoją nauczycieli na całym świecie.

Więc co jest MA in International Education? Uczniowie w tym programie będzie odkrywać i rozwijać rozwiązania dla trudnych problemów edukacyjnych, takich jak niski wskaźnik skolaryzacji dla dziewcząt na całym świecie, jak zapewnić skutecznej edukacji zdrowotnej w obszarach oddalonych i wiejskich, gdzie niewiele jest dostęp do czystej wody i medycznych dostaw, i jak zapewnienie umiejętności pracy i szkolenia dla studentów w niekorzystnej sytuacji potrzebujących częściach świata. Po ukończeniu studiów studenci są w stanie zobowiązać się do zmieniających oblicze edukacji na całym świecie.

Odbieranie tytuł magistra w edukacji międzynarodowej może mieć wiele korzyści dla absolwentów, takie jak opracowanie skutecznych umiejętności przywódczych i zdobywanie wiedzy i poszanowania dla innych kultur i zwyczajów. Korzystanie edukację jako narzędzie pomocy potrzebującym, wielu studentów może również pomóc świecie uczniowie nabywają umiejętności i szkolenie kluczowych i.

Koszt prowadzenia magistra Edukacji Międzynarodowej może zależeć od uniwersytetu i długości programu, które oferują. Stypendia i dotacje mogą być dostępne w celu zmniejszenia kosztów tej zaawansowanym stopniu, a uczniowie są zachęcani do skontaktowania się z potencjalną szkołą dla szczegółowego wykazu kosztów czesnego i opłat.

Z tytułem magistra w edukacji międzynarodowej, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie pracy z całego świata organizacji non-profit, takich jak UNICEF, UNESCO, lub Korpusu Pokoju.Absolwenci mogą pracować w szkołach w ich społeczności w celu promowania edukacji, globalny zasięg programów studiów za granicą lub w celu rekrutacji studentów zagranicznych. Inne osoby mogą wybrać, aby utworzyć własne inicjatywy edukacji globalnej.

Jeśli promowanie edukacji i pracy, aby pomóc reform i poprawy edukacji szkolnej na całym świecie odwołania się do Ciebie, a następnie rozpocząć studia podyplomowe on-line. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Edukacja
 • Edukacja międzynarodowa
Kierunki studiów
 • Edukacja (14)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania