Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Magister nauk humanistycznych (MA) w E-biznes 2023

4 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w E-biznes 2023

Przegląd

Co powinieneś zrobić po ukończeniu czteroletniego programu studiów licencjackich? Niektórzy absolwenci spróbują wejść na rynek pracy, ale wielu innych decyduje się na dalsze kształcenie, biorąc tytuł magistra. Ten specjalny program ma na celu dać uczniom przewagę, gdy wkraczają oni w karierę, a także zapewniają wyższy poziom wykształcenia.

Co to jest MA w e-biznesie? Choć zawiera wiele takich samych zasad, które są obecne w tradycyjnym programie biznesowym, skupi się również na wirtualnym biznesie. Warto pomyśleć o tym jako o połączeniu biznesu i informatyki. Program zazwyczaj obejmuje kursy dotyczące programowania, sprzętu i oprogramowania oraz Internetu. Większość osób, które wchodzą na ten rynek, chce rozpocząć własną działalność online, ale istnieje również możliwość dołączenia do istniejącej firmy, a nawet firmy offline, która chce zintegrować się ze światem online.

Program e-przedsiębiorczości może być niewiarygodną szansą dla absolwentów kierunków informatycznych na wejście do głównego biznesu. Oprócz zaawansowanych studiów biznesowych uzyskasz umiejętności krytycznego myślenia, zarządzania i organizacji.

Koszty związane z Master in e-Business są bardzo zróżnicowane. Każda szkoła i kraj będą miały różne poziomy nauczania. Długość studiów wpłynie również na koszty. Bardzo przydatne jest zbadanie przed rejestracją.

Najczęściej stosowaną karierą magistra w dziedzinie e-biznesu jest przedsiębiorczość. Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność online, może to być najlepszy wybór dla Ciebie. Możesz również pracować jako specjalista ds. Handlu elektronicznego, analityk systemowy, przedstawiciel rynku online, konsultant online i nie tylko. Stopień z tej dziedziny może pomóc Ci w przejściu do biznesu online lub po prostu sprawić, że będziesz bardziej atrakcyjny jako absolwent tradycyjnego biznesu.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć w kierunku swojego magistra, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • E-biznes
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (4)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania