Keystone logo

65 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Praca socjalna Doradztwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Praca socjalna
  • Doradztwo
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (65)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Nauki społeczne Praca socjalna Doradztwo

Jednostka MA (Master of Arts) jest stopień, który zdobył po ukończeniu studiów pierwszego stopnia. Niektórzy studenci są uczestnicy w pełnym wymiarze czasu, podczas gdy inni uczestniczyć w niepełnym wymiarze czasu podczas pracy w wybranej dziedzinie. Długość programu może się wahać od jednego do trzech lat, w zależności od przedmiotu.

Co to jest mgr Consultancy? Ten program daje studentom solidne podstawy w szerokim zakresie umiejętności doradczych i zarządczych. Wiele programów pomóc przygotowanie studentów do międzynarodowej kariery biznesowej, aby dać im przewagę konkurencyjną. Uczniowie uczą się wykorzystywać swoją wiedzę i zastosować poznane techniki, aby działać zdecydowanie i szybko się w sytuacjach biznesowych. Niektóre programy używają studia przypadków oparte na rzeczywistych problemów firmy, aby pomóc uczniom uczyć się umiejętności prawdziwego życia.

Absolwenci z zaawansowanym stopniu w doradztwie mają przewagę, gdy zaczyna karierę w zawodach doradztwa i zarządzania przedsiębiorstwem.Studenci uczą się zwiększyć umiejętności komunikacyjne, globalne doświadczenie biznesowe oraz doświadczenie i zrozumienia międzykulturowego. Pomaga to, aby im pożądanych pracowników po ukończeniu studiów.

Istnieje szereg czynników związanych z studiując doradztwo. Wiele instytucji międzynarodowych oferują program, więc lokalizacja szkoły jest ważnym czynnikiem. Czas trwania programu i innych związanych z nimi opłat będzie również różnią się od szkoły do ​​szkoły. Zaleca się, aby skontaktować się z szkoły jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, jakie konkretne czesnego i opłat spodziewać.

Istnieje wiele karier dostępne dla osób z tytułem magistra w doradztwie. Możliwości zależą od doświadczenia zawodowego absolwentów. Pracodawcy mogą obejmować przedsiębiorstw, przemysłu i rządów krajowych i lokalnych. Absolwenci z przedsiębiorczości na pragnienie może również zdecydować się na pracę dla siebie i zlecić do różnych firm.Istnieje wiele międzynarodowych możliwości dostępne w różnych gałęziach przemysłu.

Korzystanie z naszej bazy danych online, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.