Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk humanistycznych (MA) w Biznes w Azji 2024

1 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Biznes w Azji 2024

Przegląd

MA lub Master of Arts to pierwszy stopień magistra, który można zdobyć po uzyskaniu tytułu licencjata. Zwykle ukończony w ciągu dwóch lat, ten stopień pozwala na zbadanie dalszych studiów i zdobycie głębszej wiedzy na temat kierunku studiów lub zainteresowań zawodowych.

Co to jest MA w biznesie azjatyckim? Stopień ten daje możliwość lepszego poznania międzynarodowego zarządzania i marketingu, w szczególności metod i teorii wykrywających i analizujących problemy. Specjalizacja w kulturach i społeczeństwie azjatyckim pomaga w zrozumieniu i komunikacji. Prace mogą obejmować studia językowe, relacje biznesowe, ekonomię i administrację biznesową. W zależności od obszarów zainteresowań biznesowych inne dostępne kursy mogą obejmować zasoby ludzkie, przedsiębiorczość, strategię i finanse.

Studenci, którzy zdobywają tytuł magistra z azjatyckiego biznesu, poznają podstawowe umiejętności zarządzania biznesem, ale na poziomie międzynarodowym. Rozwijają także silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, niezbędne do pracy i rozumienia ludzi z innych kultur niż ich własne.

Koszty związane z IZ w biznesie azjatyckim mogą się różnić w zależności od lokalizacji instytucji i długości kursu, który zwykle obejmuje od jednego do dwóch lat studiów w pełnym wymiarze godzin. Wykonaj swoje badania z wyprzedzeniem i skontaktuj się ze szkołami zainteresowań, aby uzyskać więcej informacji.

Absolwenci MA z azjatyckiego biznesu mogą znaleźć się w karierze ekonomistów w organizacjach międzynarodowych, agencjach pomocowych lub prywatnych ośrodkach badawczych. Inne możliwe stanowiska to analityk finansowy, menedżer produktu, specjalista ds. Handlu, konsultant i specjalista ds. Handlu. Osoby, których studia dotyczą specjalizacji, mogą być zatrudnione jako prawnicy, public relations lub menedżerowie reklamy, menedżerowie marketingu lub liderzy zasobów ludzkich. Ekspozycja na umiejętności ilościowe i globalną świadomość stanowi podstawę niezbędną do odniesienia sukcesu w biznesie międzynarodowym.

Magister programów dla biznesu azjatyckiego jest dostępny w programach uniwersyteckich na całym świecie i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia biznesowe
  • Biznes międzynarodowy
  • Biznes w Azji
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów