Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 Magister nauk humanistycznych (MA) w Biznes i ekonomia 2023

16 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Biznes i ekonomia 2023

overview

MA lub Master of Arts, jest to rodzaj stopnia, że ​​uczelnie i uniwersytety nagrody studentom, którzy wykażą określony poziom kompetencji w wybranych dziedzinach nauki. Program ten może potrwać rok lub dwa lata do zakończenia i zwykle ma jakiś rodzaj egzaminu lub projekt pracy w jego kulminacji.

Co to jest MA w biznesie i ekonomii? Jednym z głównych celów tego programu jest nauczenie studentów do zrozumienia i analizy wielu różnych problemów społeczno-gospodarczych. Można również spodziewać się badanie podstawowych zasad ekonomicznych i ich stosunku do obecnego stanu światowej ekonomii. Zajęć mogą obejmować takie tematy jak: finanse, biznes lokalnej i międzynarodowej, mediów, zarządzania i biznesu i etyki gospodarczej.

Stopień ten otwiera wiele drzwi akademickich i zawodowych. Zakończenie programu daje absolwentów możliwość służenia na stanowiskach kierowniczych w swojej dziedzinie.Absolwenci również, że z MA, mają dostęp do większej skali płac, niż te bez stopnia. To studia podyplomowe kwalifikuje studentów do wyzwań i satysfakcjonującej kariery zawodowej z możliwości wpływania społeczności na całym świecie.

Istnieje wiele kosztów związanych z uczestnictwa program MA, a oni bardzo się różnią od jednej szkoły do ​​drugiej. Do najbardziej aktualnych informacji dotyczących czesne związane, przyszli studenci powinni skontaktować się bezpośrednio z szkoły ich wyboru.

Absolwenci tego programu znaleźć możliwości rozwoju kariery zawodowej w urzędach państwowych, instytucji finansowych, organizacji handlowych i firm z wszystkich typów i rozmiarów. Absolwenci często stają zawodowych ekonomistów, naukowców, urzędników, kontrolerów finansowych, konsultantów i doradców finansowych. Stopień ten przygotowuje absolwentów do stanowiskach kierowniczych w dziedzinie zarządzania inwestycjami, ekonomii korporacyjnych, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi.

Jeśli te lukratywne kariery wydają się interesujące dla Ciebie, sprawdź opcje w listingu programu, aby uzyskać więcej informacji na temat szkół i programów, które są właśnie dla Ciebie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Biznes i ekonomia
fields_of_study
  • Ekonomika (16)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format