Keystone logo

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Biotechnologia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Opieka zdrowotna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Clear filters

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Biotechnologia

Master of Arts (MA) to studia podyplomowe, które studenci realizują po uzyskaniu tytułu licencjata. Studia magisterskie mają na celu poszerzenie wiedzy w określonej dziedzinie studiów, aby przygotować studentów do udanej kariery.

Czym jest magister biotechnologii? W tym programie studenci będą badać wykorzystanie bioprocesów i organizmów żywych w medycynie, inżynierii, technologii i rolnictwie. Zbadają wszystkie możliwe bioprodukty, takie jak najnowocześniejsze urządzenia do terapii genowej i genetycznie zmodyfikowanej żywności. Programy będą się różnić w zależności od szkoły, ale wielu studentów zostanie wprowadzonych do bioinformatyki, która jest zastosowanie informatyki i statystyki w dziedzinie biologii molekularnej. Studenci mogą zdecydować się na rozgałęzienie na specjalistyczne tematy, takie jak biotechnologie żywności, zwierząt, drobnoustrojów i środowiska, molekularne lub roślinne i leśne.

Dzięki połączeniu wiedzy chemicznej, biologii i technologii absolwenci z tytułem magistra w dziedzinie biotechnologii są poszukiwani przez wiele branż. Ich edukacja przygotowuje również studentów do pracy w firmach krajowych i międzynarodowych.

Jeśli lubisz poznawać różne części świata, rozważ międzynarodowe możliwości zdobycia dyplomu. Chociaż istnieje wiele szkół, które oferują programy biotechnologiczne, koszty uzyskania stopnia będą się różnić w zależności od lokalizacji szkoły, czasu trwania programu i konkretnych wymagań programu. Zaleca się, abyś bezpośrednio skontaktował się ze szkołą, aby dowiedzieć się, jakie będą czesne i inne opłaty.

Absolwenci studiów magisterskich z dziedziny biotechnologii są przygotowywani do różnorodnych karier, z których wiele koncentruje się wokół nauki i badań. Możliwości obejmują pracę dla firm zajmujących się tworzeniem leków, diagnostyką i analizami medycznymi, karierą w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym lub pracą w agencjach patentowych, badaniach akademickich lub jako konsultant.

Jest to szybkie i łatwe do zbadania i porównania programów mistrzowskich z całego świata. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.