Keystone logo

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia technologiczne
 • Technologia informacyjna (IT)
 • Big Data
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Big Data 2024

  Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Big Data

  Zarabianie Master of Arts (MA) jest momentem w karierze naukowej Student 's. Uzyskanie magistra jest celem, że wielu studentów studiów mają po otrzymają ich Bachelor of Arts (BA). MA można zdobyć studiując wiele dyscyplin, w tym nauk i sztuk wyzwolonych.

  Co to jest mgr Big Data? Master 's, w dużym stopniu dane to okaże się, że biegłość w zrozumieniu swój i informatyki skomplikowanych procesów technologicznych. Korzystając z programu można poszerzyć swoją wiedzę na temat spostrzeżeń biznesowych, analizy danych i technologii informatycznych. Wynika to z faktu, że technologia jest przejmowanie naszym świecie umiejętności technicznych uzyskane uzyskanie dużego stopnia dane są bardzo cenne.

  Korzyści zdobywając tytuł Master of Arts w Big danych są ogromne. Absolwenci odejść z niezrównanych umiejętności analitycznych, menedżerskich i matematycznych. Umiejętność zrozumienia i wykorzystanie technologii informatycznych prowadzi do zaawansowanych możliwości rozwoju zawodowego.

  Czesne jest często kwestią dla przyszłych studentów. Należy mieć na uwadze, że koszty zależą od typu i usytuowania Szkoły. Informacje na temat opłat jest zazwyczaj dostępny dla wniosku w biurze przyjęć każdej instytucji.

  Istnieje wiele różnych możliwości kariery dla tych, którzy zarabiają na Master 's w dużych danych. Uczniowie stają się często chodzą na specjalistów IT dla firm liczących zakresu i rozmiaru. Możliwość pracy w międzynarodowych firmach są wspólne. Eksploracja danych i gromadzenie informacji są zadania, które są poszukiwane przez prestiżowych firm na całym świecie. Absolwenci mogą również spodziewać się znaleźć możliwości, aby stać inżynierowie danych, Business Analytics specjalistów i statystycy. Możesz pomóc w budowie, utrzymaniu i przekształcenie infrastruktury technicznej i pomóc firmom śledzić niezbędnych danych.

  Teraz, gdy 've dowiedział się więcej o wielkich studiów danych, należy rozważyć zastosowanie dla swoich kursów w swojej najbliższej wygody.Rozpocznij swoją nową podróż edukacyjną. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.